Môj manžel je chlpatý pes

• Slovensko Chlpatý Dave (viac)

O mužovi, ktorý sa snaží žiť normálnym životom napriek faktu, že sa občas zmení na ovčiarskeho psa. Premena na psa mu bráni v kariére, ale naučí ho, ako byť lepším otcom a manželom. (oficiálny text distribútora)

baruss odpad!

Mal som pomerne veľké očakávania k tomuto filmu. Samozrejme, že som nedúfal, že prinesie niečo nové do žánru rodinné komédie (rodinné filmy). Ale predsa, zaujímavý námet a tak som očakával aj zaujímavý film. Film o otcovi, ktorý sa stane psom.. Ten kto má trochu fantázie si to ľahko dokáže predstaviť. Škoda, že autori filmy nenechávajú nič na fantáziu diváka a takmer polovicu filmu sa nám snažia vysvetliť ako je možné, aby sa otec rodiny stal psom. Dúfam, že veľa nevyzradím ak poviem, že za všetkým stoja genetické pokusy. Samozrejme, čo by to bol za rodinný film, ktorý by nemal rodinné problémy... A ako v každom dobrom filme sa tie rodinné spory na konci ako mávnutím prútika vyriešia. Samozrejme medzitým treba dať trochu omáčky nech sa divák zasýti, a nesmú chýbať milé zvieratká, ktoré sú vždy ochotné pomôcť hlavnému hrdinovi a robiť naprieky zloduchom. Škoda, že v tomto filme nevystupujú normálne zvieratká, ale akýsi mutanti... Musím zhodnotiť, že objem a nápaditosť námetu človeka v psej koži vyčerpáva len minimálne. Ak chcete kvalitnejší film na takúto rodinnú tému - doporučujem tento: Klika / Psí život ()

Vodny

Vyloženě rodinný film, který ocení nejen majitelé věrných pejsků, ale i všichni milovníci zvířat. Tim Allen se snaží a dělá co může, aby na dětských tvářích vykouzlil nejeden úsměv. Celkem se mu to daří, ale občas vtipné pasáže střídá trapná chvilka. Pro rodiny ideální komedie o vítězství dobra nad zlem. ()

Miki68

Jako na rodinnou komedii jsme se na tento film dívali celá rodina. A dlužno říci, že jediná se bavila má devítiletá dcera. Z toho jsem pochopil, že nejsem cílovou skupinou tohoto dílka. Ale tak úplně bych jej nezatracoval. Má i jisté myšlenky (pravda polopaticky podané), které jsou svým způsobem výchovné. ()

Beky

Nenáročná zábava pro děti!! Tak by sedal charakterizovat Chundelatý pes!! Tim Allen se snaží a přinejmenším psí běh je udělán velice dobře (chvála trikařům)!! Já jsem se po většinu času nudil:(..těch pár dobrých scén nemůže zachránit celkovou plochost filmu zaměřenou pouze na nejmenší publikum, doufám že to byl záměr, protože tohle podsouvat dospělému divákovi je sebevražda!!..normálně bych napsal PG-13 a níže, zbytek má vstup zakázán!!..40%!! Jednou větou: Robert D.Jr. jako záporák v téhle taškařici.....to musíte vidět:)!! ()

Djoker

Tima "Kutila" Allena mám rád, ale jeho filmová tvorba se seriálovému kultu nepřibližuje ani v nejmenším. O to víc překvapí hvězdné obsazení této šaškárny. Downey, Davis a Glover se sice v komediích cítí jako ryby ve vodě, ale v nečem takovém bych je opravdu nečekal. Jedna z úcty k Timovi, druhá za agilního psa, jehož výkon jistě potěší nejen kynology. ()

• Chlapec se v prvním z filmů měnil pomocí zaklínadla „in canis corpore transmuto“, což je jen latinsky napsané „měním se do těla psa“. (imro)
  • Pro herečku Jane Curtin je Chundelatý pes prvním hraným filmem od komerčního propadu Šišounů v New Yorku (r. Steve Barron, 1993). (imro)
  • Během prvního víkendu (10. – 12. 3. 2006) promítání v USA vydělal remake klasické rodinné komedie 16,3 mil. dolarů a celkově pak 58 mil. dolarů. (imro)