Hrajú
Eckart Dux
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Rosa Roth (1994) (seriál)
Gaby Dohm
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Majster Eder a škriatok Pumuckl (1982) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Ilse Neubauer
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Anna (1987) (seriál)
Majster Eder a škriatok Pumuckl (1982) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Hans-Michael Rehberg
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Berlin Alexanderplatz (1980) (seriál)
1864 (2014) (seriál)
Väznica parmská (1981) (seriál)
Alexander Allerson
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Arthur Brauss
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Vichry války (1983) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Verena Buss
Najlepšie seriály:
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Stella Mooney
Najlepšie seriály:
Derrick (1974) (seriál)
Nikolaus Paryla
Švajčiarsko
Najlepšie seriály:
Schimanski (1997) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Rainer Basedow
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Dva roky prázdnin (1974) (seriál)
Majster Eder a škriatok Pumuckl (1982) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Ingrid Resch
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Sherlock Holmes (1964) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Peter Fricke
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Otec Braun (2003) (seriál)
Will Danin
Najlepšie seriály:
Der Bastard (1989) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Richard Haller
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Traugott Buhre
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Walter Feuchtenberg
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Majster Eder a škriatok Pumuckl (1982) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Wolfgang Büttner
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Raumpatrouille - Die phantastischen Abenteuer des Raumschiffes Orion (1966) (seriál)
Joseph Balsamo (1973) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Harry Kalenberg
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Silas (1981) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Volkmar Olms
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Hájovna Falkenau (1989) (seriál)
Adolph Spalinger
Nemecká ríša