Je rok 1987 a nesmělá mladá žena se v přímořském městě setkává s dívkou, která se umí bavit. Vzniká mezi nimi pouto, které jako by neomezovaly zákony času a prostoru. (Netflix)

Lacike

Skvelý námet s otrasnými postavami, ktoré mi nesadli. Pravdepodobne kvôli hereckému obsadeniu. Jak Gugu tak hlavne toho babochlapa Mackenzieho vôbec nemusím. Ich príbeh mimo virtuálneho sveta, kde ich hrali iné herečky na mňa fungoval oveľa lepšie. Rád by som si pozrel tento námet v celovečernom pojatí a so sympatickejším hereckým obsadením. 5/10. ()

ALIENka_

Tohle mohl bejt tak dobrej díl kurva! Nápad dobrej jak sviň, kolem toho se dal udělat tak dobrej příběh a oni tam daj tuctovou lesbickou lovestory s tak debilním koncem. Polovinu dílu jsem čekala na to, až se tam konečně něco stane, ale pořád tam doslova byly ty stejný scény v baru a nic se do prdele nedělo. Až v polovině se to začlo trochu rozjíždět, stejně mi ale trvalo 100 let než jsem konečně tak nějak pochopila, o co sakra jde a to už byl konec. Prostě jak je v Black Mirror epizoda o vztahu dvou lidí, tak už se fakt připravuju na to, že to bude zase nuda. Tak v 80% se mi to zatím potvrdilo. Navíc maj tyhle epizody vždycky happyend. Fuj do píči. Hodnocení: 5/10 ()

Ryuuhei

Příjemně odlišná epizoda. Děj si chvíli pohrával s myšlenkama a utvářel toužený „WTF efekt“, ale pak už vše pěkně zapadalo a konec dokázal zkroutit hubu směrem nahoru. Až mě zaráží, že Black Mirror dokáže v podobných případech udělat víc, než běžný, 90minutový film s kdovíjakým rozpočtem. 85% ()

Eywa11

Diel, ktorý vo mne vzbudil veľké množstvo otázok a emócií a verím tomu, že keby mám na konci života tú možnosť žiť "večne" veľmi by som to zvažovala...no chcela by som to vlastne? chcela by som žiť vo svete, ktorý síce na prvý pohľad ponúka obrovské množstvo možností, ale z ktorého v podstate nemám možnosť úniku......... ? neviem či by som po tých stáročiach medzi ľuďmi, hoc aj virtuálnymi mysľami, neskončila otupená a apatická voči životu...a stále viac by som chcela nazrieť za oponu......posunúť sa do ďalšieho levelu tejto hry, ktorú hráme všetci....hry zvanej život............ ()

TroiMae

Opět smrt, truchlení, zálohování. LGBT friendly :) Mám tendenci se virtuálního života zastávat, protože nejsem pozitivista. Svým způsobem není nic samo o sobě, vše je jen virtuální. Jediné, co je opravdové, jsou naše pocity. A je jedno, na základě čeho je zažíváme, ke komu je cítíme. Kde končí člověk? Na konci svého prstu? Tam, kam dohlédne jeho zrak? Tam, kam dolétne jeho myšlenka? ()

• Príbeh bol inšpirovaný dokumentom BBC z roku 2010 Ako za mlada, ktorý vzal starnúce celebrity a umiestnil ich do domu prerobeného do 70. rokov 20. storočia. (Arsenal83)
  • V úvode epizódy je plagát ku kultovému klasickému upírskemu filmu z 80. rokov Stratení chlapci (1987), kde je skupina upírov posadnutá myšlienkou nesmrteľnosti. (Arsenal83)