Teenagerův notebook infikoval virus, který ho postavil před nelehkou volbu: vykonat rozkazy, které mu chodí v SMS, nebo riskovat odhalení jeho intimních tajemství. (Netflix)

castor

Kenny je looser. Je pomocnou silou ve fast foodu, když někdo něco vylije, nakluše to uklidit. Žije v neúplné rodině, ale evidentně mu toho moc nechybí. Jenže ho natočili. Přes kameru v jeho vlastním pokoji. Ví jen, že se má řídit jejich pokyny. Potká někoho namočeného asi v podobném průšvihu. Něco na něj taky mají. Spolu se dostávají do situací, které se jim postupně vymykají z rukou. V dortu nakonec nebude jen lahodný korpus. Vydírají dál. A nejen tyhle dva. Napínavé to je, ale zklamání to rovněž přinese. Hlavně kvůli věrohodnosti. Ta je hodně kolísavá. Spáchat trestní čin nebo odhalit vlastní nepříjemnou pravdu? ()

Martrix

Jsem dobrej chlap...za normálních okolností. Možná v tom se skrývá ta největší hrozba. Není to věta, kterou se vrazi, násilníci a úchyláci snaží vzbudit dojem, že až na nějaký zkrat, libůstku, nebo slabůstku, jsou vlastně normální? Tvůrci rafinovaně vložili výkon morálně obhajitelné odplaty, do nesprávných "rukou". Tím lehce odvedli pozornost od obecně známé hrozby kyberšikany jinam...na temnější místa. Za to jsou body navíc. ()

Trevor

Nástrahy internetu a vydieranie ľudí, ktorý sa previnili voči morálke anonymnými útočníkmi. Najlepšou dilemou tejto časti je otázka, kto z nich bol vlastne horší, či ľudia ktorý sa previnili alebo tí, ktorí im za ich vinu zadávajú úlohy. Alex Lawther vie úlohu outsidera zahrať veľmi dobre, čo dokázal už v seriály The end of the f***ing world a spolu s Jeromom Flynnom z Hry o Tróny podali strhujúce herecké výkony. ()

Untentrauer

Nebudeš to komentovat! Říkal jsem si. Tolik dílů to má a tolik dobrých dílů! Kdybys každý komentoval, tak by ses upsal. Ale tenhle díl mi prostě nedal.  Představte si člověka, kterého je vám od začátku líto, kterého si dobírají ostatní a který poctivě proplouvá svým životem. Nenápadný jedinec, který působí na okolí tak, že by mouše neublížil! A k tomu všemu ho ještě vydírá hacker, který mu naboural noťas a natočil ho, jak si skromně a soukromě leští flintu ve svém pokojíčku. Udělej co po tobě chceme, nebo to video odešleme všem tvým kontaktům! Chudák kluk. Tak dělá co po něm chtěj, ale úkoly mají vzestupnou tendenci. Počkat? Tohle mám udělat? A on to fakt udělal? Není lepší se na to vykašlat, protože to co po něm chtějí nedokáže vyvážit fakt zveřejnění videa....Tady totiž něco nehraje! Díl s pro mne fantasticky nečekaným rozuzlením. ()

*CARNIFEX*

Výborné, poučné, vďaka záverečnému rozuzleniu, nevšedne "kruté". Nuž ale, rovnako ako nie je maľba ako maľba, či spev ako spev, ani inšpirácia v podobe "onanie", by mala byť v rámci medzí zákona, či? Mimochodom, už desaťročia starý frk je pravdou do neba voľajúcou, a to: "kto tvrdí, že si nikdy nehonil, honí si dodnes" ;) ()

• Dítě, které Kenny (Alex Lawther) předává, je dcera producentky Annabel Jones, protože pro epizodu nenašli žádné rodiče, kteří by dovolili dítěti roli hrát. (griph)
  • Charlie Brooker v rozhovore uviedol, že táto epizóda prešla mnohými rôznymi verziami, pričom niektoré neobsahovali posledný zvrat ani niektoré Hectorove (Jerom Flynn) temné tajomstvo. (Arsenal83)