Bridget Fonda chce opustit svého násilnického manžela. Než se jí to podaří, skončí po dalším jeho útoku v nemocnici. Navíc je podezřelá, že muže zabila - jen detektiv Kiefer Sutherland věří, že je nevinná... (oficiálny text distribútora)

Lacike

Ďalší film s otrepanou zápletkou o žene, ktorú tyranizuje jej manžel až jej dôjde trpezlivosť. Celý film je na úteku kvôli podozreniu z vraždy manžela a naháňa ju znudený Sutherland, ktorý verí, že je nevinná. Film nič nové neponúka. Tempo je pomalé. Herecké výkony mdlé. Aspoňže Bridget na začiatku trochu ukáže kozy. Inak by film nestál ani za jedno pozretie. 3/10. ()

Tayen

Bridget Fondu mám jako herečku moc ráda a ačkoliv tento film není žádný trhák, jako utlačovaná manželka vypadá opravdu křehce a půvabně. Postelová scéna jako úvod je působivá, ale ten chlap vypadá spíše jako vlkodlak, než svůdník. Kiefer na sebe taky jako hodný policajt pozornost moc nepřitáhl, ale i tak byl dobrý. Líbila se mi i občasná doprovodná hudba, ale jinak se film točí kolem obehraného tématu. ()

TesterX

Bridget Fonda v roli putky se sklonenou hlavou, z ktere se stane zena berouci zakon do vlastnich rukou. Prumerne, neoriginalni, ani napinave, ale koukatelne. Sutherland tu hraje druhe housle. ()