Šialený policajt

• Česko Šílený policajt (viac)

Stárnoucí policista Mick Hayden nevede nijak příkladný život. Žena mu utekla a jeho byt připomíná dračí sluj. Z ničeho nic ale u něj propuknou senzibilní schopnosti a jeho život začne mít opět smysl. Detektiv Mickey Hayden je pověřen opětovným otevřením případu šíleného masového vraha. Ten proslul, kromě počtu obětí, zejména tím, že detaily o svých vraždách posílal do vydavatelství metropolitních novin, aby se o nich dozvěděl co největší počet lidí. Mickey se v nouzi obrátí na záhadného muže jménem Harvey, který má údajně nedpřirozené telepatické schopnosti. Ten ale namísto pomoci Mickeyho obviní, že je drsným cynikem s psychopatickými sklony. Mickey se dostane k jedné psycholožce, která by mu mohla pomoci. Hlavním Mickeyho problémem je totiž to, že opravdu má halucinace o první vrahově oběti - Alici Lidelové. Zvláštní je i fakt, že masového vraha doposud nikdo nespatřil. Kdo je ale tím masovým vrahem? (oficiálny text distribútora)

Lacike

Ako epizoda nejakeho krimi serialu s nadprirodzenymi prvkami by to bolo dobre, ale v roztahanej 100 minutovej verzii to dost nudi. Nezachrani to ani charizmaticky Sutherland, ktory mi v stave, ked mal opicu a koselu od krvi dost pripominal Bruca Willisa. Fanusikovia krimi si to asi vychutnaju viac, ja som to aspon prezil bez ujmy. 5/10. ()

oveckaoa

Tak Vapet mě po delší době zklamal. Celý film je v takovém tempu že vidíme Kiefera jak chlastá (3/4 filmu) do toho má vidiny jak se staly určité vraždy a jsou ukázány ty vraždy. Vraždy jsou ukázány stylem že se hýbe kamera a do toho vrah/vražedkyně dýchá jako by byl/a nehorázně nadržena a měl/a přitom chcípnout :-). Postupně jsou nám nabízení různé možnosti vrahu načež vyhraje nakonec jedna ta ´´ nečekaná,, načež ani ta to není a je konec filmu. ()

hrona

Velmi dobře vykonstruovaný příběh, Keiferovi takové role sedí. Avšak, problém je především s hluchými místy a nudnými pasážemi, kterých je v příběhu celkem dost, díky nim si divák všimne, že i 100 minut může být na film až moc. Možná by tvůrci udělali lépe, kdyby toto dílko zařadili mezi séie Krajních mezí a zkrátili minimálně o půl hodinku. ()

jefff

Kdysi jsem viděl půlku filmu, ale znějakého důvodu jsem se musel přestat dívat. Po čase jsem si film pustil znovu a opět jsem dokoukal jen do poloviny a pak si vzpomněl proče jsem posledně nedokoukal celý film. Protože to je hovadina a Kiefer byl strašně nesympatický. Teď už si to snad zapamatuju že Šílenýho policajta nikdy více. ()

Klenotka

Nebýt totálního zmatku na začátku, děr v ději a vůbec spoustu nedořešeného příběhu kolem, tak by to mohl být hodně povedený thriller. Takhle je to jen průměr, z kterého se nejlíp pamatuje hlavně Kiefer Sutherland, který snad není schopný sáhnout po správném scénáři, ani kdyby mu to mělo zachránit život. Konec byl dobře vygradovaný a pointa zajímavá (byť v samém závěru dost překombinovaná), ale těch prvních 30 minut, kdy není jasné co se to vlastně děje, to prostě kazí. Za slabší tři. ()