Tanzie a Ava, velmi bohaté sestry, jsou dědičkami rodinného majetku. Jednoho krásného dne se jejich pozlacený svět díky skandálu zhroutí. Jejich bohatství je pryč. Musí se postarat a řešit věci, kterými se nikdy nemusely zabývat! (oficiálny text distribútora)

Ridick odpad!

no tak tento film ma nepekne dojal. sestry duffove si povedali, ze natocia film o dievcatach, kt. sa menia z materialnych na skromne devy so spravnymi frajermi a hodnotami. taketo mravne ponaucenia na konci filmu uz nie su v mode peknych par rokov. dokonca aj preafektovane vykony vsetkych hercov a otrasna hudba s odpornym scenarom mi neodmakkcia srdce a dam zasluzeny odpad. varujem : ak mate radi filmy, prosim vas vyhnite sa tejto katastrofe milovym oblukom (ak neverite ceknite si material girls na imdb.com) ()

fmash

Velmi roztomilý příběh o dvou zazobaných rozmazlených dědičkách, které někdo málem ošidil, ale naštěstí k nim byl osud milosrdný a za účast jim přihrál ještě větší prachy. Vhodné jako šidítko pro zpitomělé prepubescentky, případně jako mizerná kulisa k nesoustředěné partii lízaného mariáše. Jako obojí je to naprd, takže mi nezbývá, než se po způsobu Igi.B zeptat, komu to vlastně slouží? ¾ puntíku. ()

tomtomtoma

Ve své podstatě se nedá nic vyloženě odsoudit. Už jen to, že se někomu podaří natočit film a uvést ho do distribuce, je hodné obdivu. Navíc film si neklade žádné ambice, svým popovým stylem je zaměřen na určitý druh publika, vydělal peníze. A má své fanoušky. A kolik je kvalitnějších filmů, které nejsou nikým zařazeny mezi top 10? A tahle naivní a nenáročná komedie je má! Jsou zde mladé dívky, jsou bohaté a nemají žádné starosti. Snad jen to, co si vezmou na sebe a s kým se chtějí líbat. A starosti nemají, ani když spadnou na dno, i když ony na něj nespadnou. Ať by to bylo dopadlo jakkoli, ony by starosti neměli. Tedy kromě toho, co si vzít na sebe a s kým se líbat. Ano, konzumní popkultura je plná povrchnosti, a tak to i nadále bude. A tak sestry Tanzie (Hilary Duff) a Ava (Haylie Duff) Marchettovy zažívají jen trochu nevšední dny, kdy jsou na chvíli odvrženy vlastní pokryteckou lepší společností. A tak kopou za své jméno. Z dalších rolí: kolumbijská hospodyně a opatrovnice sester Inez (Maria Conchita Alonso), majitelka konkurenční kosmetické firmy Fabiella (Anjelica Huston), ředitel firmy s náhlým pominutím smyslů a nejasným motivem Tommy Katzenbach (Brent Spiner), právník chudých Henry Baines (Lukas Haas), a zamilovaný laborant Rick (Marcus Coloma). Výsledkem je pouze popová komedie bez jediné ambice a vyššího cíle. A dokáže i někoho dobře pobavit. A to je jen dobře. ()

Shaij odpad!

Hloupá, tuctová a stoprocentně předvídatelná rádoby detektivně/romantická zápletka, neuvěřitelně nudný a nesmyslný děj, naprosto nesympatické nejen hlavní, ale téměř všechny postavy, "milionové dialogy" a do nebe vojajicí blbost čišela z obrazovky celých 97 minut... bez přestávky. Jediný moment, kdy jsem souhlasně a spokojeně vytáhla obočí nastal pouze ve chvíli, kdy Hillary/Tanze zalomila rukama a označila se za krávu... Málokdy jsem si tak stoprocentě jistá, když zatrhávám kolonku ODPAD! ()

Divočák

Jasně, určitě to není žádný film století, ale házet tomu rovnou odpad? Scénář je takový typicky holčičí, humor je taky typicky holčičí, prostředí je taky typicky holčičí... No kluk na tom vlastně mimo toho, že se tam pohybují hezké holky, asi těžko najde něco, co by ho zaujalo. Ale sestrám Duffovým ty role vyloženě sedly, parafráze na sestry Hiltonovy je zjevná a kdybych byl holka, klidně bych tomu tu pětku vlepil. ()

• Natáčení začalo 18. dubna 2005 a 32. května 2006 Lukas Haas (Henry) oznámil, že pro film možná nenajdou distributora. Nakonec film koupila společnost MGM a v srpnu ho uvedla v 1 500 kinech, kde propadl. (HappySmile)
  • První film, kde spolu hrají sestry Hilary Duff a Haylie Duff. (HappySmile)