Mamou v šestnástich

(TV film)
  • Česko Šestnáctiletá matka (viac)

Nedávno rozvedená Terry Jeffriesová s šestnáctiletou dcerou Jacey a dvanáctiletou Macy se právě přestěhovala do jiného města, aby s děvčaty a tříměsíčním synem Charliem začala nový život. Zatímco na ní leží tíha celé domácnosti, včetně veškeré péče o malého Charlieho, Jacey se jen pomalu sžívá s novým školním prostředím. Ačkoli je uznávaná studetka a nadaná sportovkyně, straní se ostatních. Důvěrnou přítelkyni si najde pouze v bezdětné školní poradkyni Donně Cooperové, která s manželem Bobem doufá, že se jim konečně poštěstí mít dítě. Když se Donna snaží pochopit chování své oblíbené studentky, odkryje překvapující tajemství. Tříměsíční Charlie není Jaceyin mladší bratr, ale ve skutečnosti její syn. (oficiálny text distribútora)

P3tulQa

Narazila jsem na tento film náhodně. Nedokázala jsem odtrhnout oči. Nádherný film, který vypráví o mnoha případech v této době. Nikdo nemusí ani vědět, co ten druhý prožívá a jaké má starosti. Jacey i její matka to nakonec dobře zvládají .. Když se rozhodne Jacey pro adopci, je to pro ni určitě těžké. Vybírá si ale správné rodiče, kteří ji ze života rozhodně nevyřadí. Tento film, je moc povedený a příjemný. Doporučuji :) ()

Noviik

Vynikajicí a vzorná studenta Jacey s jako Julie pomiluje se svým Romeem, což není nic zvláštního, protože to přeci dělá každý teenager, čemuž se nikdo nemůže divit, protože v každém časopise, filmu, prostě všude je plno sexu. Ovšem nikdo z teenagerů si neuvědomuje, že by se měl chránit, že by si měl dávat pozor, protože hrozba nechtěného početí je všudypřítomná. Právě to se stalo Jacey, věřila, že vše bude dobré, ale to nejde, mateřské city jsou znát a nakonec se projeví. To, že se mladá matka nakonec rozhodne k všeobecné spokojenosti je dobrým závěrem. Největším kladem na tomto filmu by mohl být dopad na mládež, která si snad alespoň týden po filmu bude dávat větší pozor. Mě osobně hodně překvapila Danielle Panabaker, která hraje s naprostým přehledem a odzbrojující nevinností. Opravu příjemný film, odnáším si pěkný zážitek, jen mě trochu zamrzel až moc vyslazený konec. Ale jinak skvěle ztrávený večer. ()

Pavlo

Film, ktorý spĺňa všetky televízne kritéria priemernej snímky, ale zároveň má aj poučný charakter. Neuveril som správaniu teens voči hlavnej hrdinke a postavám vzorných a bezúhonných učiteľov. Avšak poukazovanie na problémy skorého sexuálneho života sú kvalitne nakrútené a určite spôsobia minimálne zamyslenie sa nad týmto poslednou dobou častým javom. ()

zuzzuli

Podle komentářů a hodnocení jsem čekala od toho to filmu víc. Hlavně ze začátku se mi to moc nelíbilo. V prvních 20 minutách jsem si pohrávala s myšlenkou, že to raději vypnu. Nakonec jsem to, ale nechala dohrát dokonce a musím říct, že toho nelituji. Ve filmu se střídali momenty zajímavé a momenty, pro mě naprosto nudící. Co, ale musím kladně ohodnotit je závěrečná půlhodina. Tam jsem konečně spatřila nádherné momenty, kdy si Jacey naplno uvědomovala svou zodpovědnost. Celkově by nám měl tento snímek určitě připomenout, že opatrnosti není nikdy dost. ()

Bezda22

Je to zajímavej film. Na jednu stranu bych mohl říct, co je mi do toho, že se nějaká fuchtle neumí bezpečně vyspat s nějakym týpkem. Takovejch filmů už tady bylo dost. Tady to hrajou hodně na city a hodně se tam mele o tom, že by se sex neměl v mládí provozovat. Je to takový v dnešní době dost hloupý téma, když 13ti letý holky si to dávaj jak nic. Protože ty holky jsou natolik hloupý, že je nějakej takovej film, ať už je sebelepší nemůže oslovit, protože kdyby byly chytrý, tak to ve 13ti nedělaj, že jo. Ale tady to bylo dobře udělaný. Ta péče a starání, když už to teda přišlo na svět to děcko. No, ten film hraje hodně na city. Ale nakonec proč ne. 75% ()