Mužů je dostatek, ale který je ten správný?  Co má dělat atraktivní třicátnice, jež má špatné zkušenosti s muži a touží po dítěti? Stejné dilema prožívá Dóra, která bydlí v Budapešti a pracuje jako dramaturg v jednom divadle, kde připravuje inscenaci podle své dramatizace slavného románu Choderlose de Laclose Nebezpečné známosti. Právě zjistila, že je zasnoubena s ženatým mužem, jehož manželka je těhotná. Dóra cítí, že v jejím životě by také měla přijít změna, na níž každá žena čeká. Nechce ale prožívat další zklamání, rozhodne se, že od této chvíle nic neponechá na náhodě. Dá si na internet inzerát na seznámení s mužem pod značkou: Nic víc než sex. To, co následuje v dalších dnech, otřese jejím životem více, než očekávala... Romanticky laděný příběh o strastech současné mladé ženy natočila jako svůj režijní debut Krisztina Godaová. Působivě přitom propojila civilní život hlavní hrdinky s divadelním prostředím. Nejdůležitější role svěřila dvěma nejobsazovanějším maďarským hercům: citlivou Dóru ztvárnila Judit Schellová (Konec, Člověk bez osudu), věčného donchuana hraje Sándor Csányi (Polštář Jadwigy, Revizoři). (oficiálny text distribútora)

Yardie

Slabších 60%. Čekal jsem mnohem více zábavy. Zasmál jsem se jen párkrát, zbytek filmu byl takový normální. Nebyl otravný nebo nudný, ale ani nijak zábavný. Prostě takový normální. Velké plus filmu jsou dvě hlavní hrdinky. Krásná blondýnka pro život a zatraceně sexy zrzka na dovádění. Byla radost na to koukat. Nicméně, co se filmu týká, nic extra a nic nového - příběh už jsme mnohokrát viděli. Jedno kouknutí stačíl. Nenudí, nenadchne. Howgh! ()

jacksax

Nadprůměrná evropská komedie s poctivě vykreslenými charaktery postav. Děj funguje, postavy taky a zábavy je dost. Navíc se v průběhu filmu neobjevují žádné obludné scény, ze kterých by se lidem s vírou v racionální chování chtělo zvracet. I proto věřím, že je to komedie i pro ty, kteří tento žánr už dávno odepsali. ()

Enšpígl

Tolik hezkej Maďarek - 2 - jsem snad ještě pohromadě neviděl. Zdá se, že Maďarsko bude hezká země, asi tam vyrazím. Navíc seznamování s Maďarkou co umí jen maďarsky si prostě musím dopřát, až na mě spustí nějaká kočka maďarsky, tak počítám že mě to silně vzruší . Vůbec ve filmu co maďar, to sympaťák a Sándor Csányi je úplně maximální frajer už z filmu Revizoři a ta epizodní scéna v metru, to byla taky těžce luxusní "revizorská" odkazovka. Ostatně hláška směrem k Sándoru Csányim "Já jsem alespoň nepřefikla celé východní Maďarsko" a jeho odpověď "No, no, tady je někdo najednou nějak moc pruderní" zcela vystihuje podstatu filmu. Pohodu, vtipný dialogy, sympatický herce, uvěřitelný postavy, vtipný situace a geniální rady - "Žádná ženská za to nestojí, leda že by byly dvě a šestnáctky a dvojčata:" Víc takhle zábavných a oddechových kousků, protože kvalitním humorem se v dnešní době nemůže nikdy nic posrat a na závěr ještě jedno poděkování, které adresovala jedna z hlavních hrdinek všem chlapům "Chlapům a jiným bakteriím srdečně děkuji za spolupráci" :-)) No holky a proč vy nám nikdy za nic nepoděkujete ? ()

Horác

Poprvé jsem se zaradoval, když jsem zjistil, že v tv běží maďarský film. Podruhé, když se ze začátku zdál být vtipný a svěží. Pak se bohužel změnil v předvídatelnou banalitu. Ale i tak jsem dokoukal. A víte proč? Samozřejmě, že víte. Byly tam krásný Maďarky. Je jim fakt přes třicet a mají teda křivky, že se člověk neubrání obdivu. ()

Malarkey

Jestli je v Evropě nějaký národ, u kterého jsem si jistý, že mu zcela na plný počet hvězd nerozumím, pak to bude asi Maďarsko. Nejenom, že má praštěnou řeč, která má kořeny napojené i na Finštinu, Maďaři také mají zvláštní smysl pro humor a kolikrát se nebojí některé věci říct na plnou hubu. Faktem stále zůstává, že film měl naprosto pitomou zápletku, ale do té se zamotalo překvapivě solidní množství pěkných Maďarek. Abych pravdu řekl, do té doby jsem si myslel, že Maďarka nerovná se hezká holka. Tenhle film je toho důkazem a já jsem konečně viděl první dvě hezké Maďarky v mém životě. Tak alespoň něco mi tenhle film dal. ()