Když otec nevědomky požije extázi, je rodinná oslava Pesachu náhle vzhůru nohama. (Filmbox)

vla_kor

Přiznám se, že jsem se rozhodla na film dívat jen kvůli scéně, ve které hraje Dan Bucatinsky. A vůbec jsem nebyla zklamaná ... jeho scéna je jedna z nejvtipnějších (chlapík, který má jistý intimní problém a svoji "terapeutku" doporučuje po telefonu nesprávné osobě). ()

swoulen

Hele a mě se to líbilo. Imaginarní extoška v Anacidu a následná autosugesce, nebo ne? 86 min, během kterých se vám vybarví charakter každého člena rodiny. I hostů. Příjemná komedie na večer, kdy se vám nechce moc přemýšlet. Stačí se jen koukat. ()

filipvrbik

Začátek celkem ujde, ale jinak nic moc... Netuším, jetli to mělo Judaismus oslavovat, nebo xto byla parodie... Ano, párkrát jsem se zasmál, ale chtělo to víc akce...30% ()

Ivoshek

No jsou to takový slabší tři. Začátek je dobrej, rodinka správně weird a do toho střihlá tím, že jsou Židi a slaví pesach. Dcera sexuální asistentka, syn wannnabe chasid, otec každou větou zmiňuje válku a do toho stavitel stanů, co vypadá jako Moše Dajan. Jakmile se hlava rodiny sjede extází, začne to být vtipný, jenže asi po 20 minutách se nápad vyčerpá a začne to být dost nuda, což vydrží až do konce. Chtělo by to lepšího scénáristu. ()