Rattlehead

Další povedený díl. Musím uznat, že Víťa Kubánek se se svojí úlohou v tomto seriálu vypořádal dobře. Dokázal se i přes svoji vrozenou stydlivost ozvat, když to bylo zapotřebí. Kdybych já byl ředitelem, tak bych sice vybral pro tuto funkci určitě někoho staršího a ostřílenějšího, ale nakonec to nebyl zase až tak špatný tah. Proto mě moc mrzí, když v tomto díle má dojít ke Kubánkovu odvolání. Je to divné, ale tak trochu mi bylo líto i arcilotra Straky. Jak chudák v závěru sedí v tom opuštěném kombajnu... Tento seriál se velice povedl a je škoda, že není moc známý. ()

javlapippi

"Bohouše jsem poslal domů!!!" Veľmi akčná epizóda, najprv sa napätie medzi správňakom Hartlom a fuškárom Samekom vystupňuje do seriózneho pästného súboja a následne náhradník Kaňkovský v pracovnom nadšení obráti kombajn hore kolesami takým spôsobom, až to príde vyšetrovať Verejná bezpečnosť. "Držte hubu dědku, nám se nemůže nic stát!" Zakročiť do vzniknutého chaosu príde osobne na Volge sám súdruh direktor Moučka a vykoná radikálnu reorganizáciu vo vedení brigády. "Tak jeď, co tu stojíš jak mamlas?!" Popri tom vdova Geprtová, po tom ako minule zrovnala Hanzlíka, vyštartuje po Haškovi s pozvánkou aby s ňou išiel "do Tuřic pro ryngle". Pekne sa nám to pozapletalo pred finálnym rozuzlením. ()