...A je to! - Season 3 (1992) (séria)

Dlaždice (S03E04)

(epizóda)
všetky plagáty
Animovaný / Komédia / Rodinný
Československo, 1992, 8 min

Sehraná dvojka má za úkol přemístit dlaždice z místa na místo a nebyli by to Pat a Mat, kdyby to udělali normálním způsobem. Vyrobí si proto ,,dráhu“, kterou dlaždice posílají. Jenže se přitom všechny rozbijí. Co teď? Nebojte se, Pat a Mat si s tím budou vědět rady. (Martin00x)

H34D

Tak tomuhle říkám vynalézavost, však k čemu ty kachle nosit, když můžou jet po ultra-industriálně nadupaném pásu, který by Patovi a Matovi záviděla i Škoda Mladá Boleslav? A kdyby si Evropské Unie dovolia mít něco proti "trochu" větší ztrátovosti, Pat a Mat jim s radostí vybudují zbrusu nové kanceláře, nebo třeba hrad. 8/10 ()

MM_Ramone

Toto nebude ani tak komentár, ako skôr upozornenie na fatálne neprestnosti v reakcii "vladi87". Časť o ktorej sa zmieňuje, sa volá "Sušenky". Tam došlo k udalostiam s nepodareným pečením, ktoré nakonec skončilo ako dlažba na chodníku. Táto časť s názvom "Dlaždice" je však o niečom úplne inom. Nebudem tu uvádzať spoiler :-)), takže len prezradím, že nakonec sa divák dočká nenápadnej propagácie Európskej Únie. *** ()

boshke

Není prostě jednoduššího (a originálnějšího) způsobu jak dostat na dvůr náklaďák dlaždic, než je jednu po druhé naložit na žebřiňák, zakápnout olejem (pro větší požitek z jízdy), vytáhnout do výše a pak poslat po skluzavce..... na jejímž konci se rozbijí. A pás na ruční pohon pro poslední cihlu mne dostal... 100% ()

blackrain

Proč něco dělat jednoduchým způsobem, když to stejně dobře jde složitě. Jestli ono nebylo lepší s tím nákladním autem zajet až na místo vykládky. Samozřejmě, že určitě bylo, ale to by se ti dva koumesové nemohli předvést v celé své kráse. Jejich improvizace je totiž nepřekonatelná, ale všeho s mírou. S tou vlaječkou EU si to mohli odpustit. ()

IllIlIlIIl

stration

otík

Při dláždění chodníku se mohou dít i neuvěřitelné věci, jako je rozbití všech dlaždic, mazání dlaždic olejem, stavba domácího pásového posunovače, kladky a opětného ničení dlaždic. Neuvěřitelně roztomilá hovadinka. ()

wosho

Jednoduchá animace spojená s propracovanou a dokonalou výpravou. Plus geniální a jednoduchý nápad na děj provedený groteskou. A výsledek? Jedna z nejvtipnějších loutkových serií natočená nejen u nás. Každý díl si zaslouží plný počet, protože dokáže rozesmát i po stém vzhlédnutím ()