Byla to první holka, která ho kdy viděla nahého a ač mu bylo jen sedm let, dost to tehdy prožíval. Allison a Berke se pro sebe prostě narodili. Když se Allison odstěhovala, Berke nikdy nezapochyboval o tom, že je osud opět svede dohromady. Nakonec se to stalo v jídelně střední školy. Úsměv, jiskřička v oku a ruka byla v rukávu. Po šestnácti měsících se ale idylka nečekaně rozpadá a Berke dostává kopačky. Jediné, na co dokáže myslet, je jak dostat svoji životní lásku zpět. Je pro to ochoten udělat cokoliv, dokonce se přihlásí i do školní muzikálové show, jen aby byl Allison na blízku. Při konkurzu mu pomůže kamarádova sestra Kelly. A zaslepený Berke si ani nevšimne, jak je vlastně Kelly krásná... (oficiálny text distribútora)

gilmore_girl

Hlavni predstavitel mi byl straslive nesympaticky, takze jsem s nim nemohla ani trosicku soucitit. A vubec jsem neverila tomu, ze by o nej mely zajem ty nejhezci holky. Chapu, ze to nemel byt buhvijaky fesak, ale urcite by se nasel nekdo lepsi, nekdo, kdo ma alespon charisma a umi hrat. Jeho rodice byli ovsem skveli! Shane West taky zaujal, i kdyz hral netradicne zaporaka. Martin Short sice predvedl jen zlomek sveho nekdejsiho umeni, ale rada jsem ho videla. Fekalni a zvraceci excesy mi zabavu trosku kazily, ani pes me nebavil, ale celkove to byla slusna podivana. ()

golfista

Pokud bych usuzoval o inteligenci americké mládeže podle vtípků, které tvůrci pravidelně vkládají do komedií určených pro tuto věkovou skupinu, tak bych si úspory do dolaru asi neuložil :) Když si ale zvýšíte toleranci u fekálních a kopulačních fórků na maximum, pak je tohle docela příjemná a zábavná oddychovka s variací na Shakespeara. ()

Aljak

A to som si myslel, že tieto americké teenage komédie už ničím neprekvapia. Táto ma však dosť zaujala, a to najmä myšlienkou, že celý príbeh sa odohráva na motívy Sna noci svätojánskej od Williama Shakespeara - aj keď v dosť skreslenej verzii. Ale malo to proste niečo do seba, a ja ako milovník muzikálov takéto veci rád ocením. Normálne mi prišlo ľúto, že v našich stredoeurópskych krajoch sme nemali možnosť sa v škole zúčastňovať takýchto divadelných hier. Ale späť k filmu - hoci dej bol dosť predvídateľný, nič to nemení na skutočnosti, že to bolo podané takým komediálno-dramatickým štýlom, ktorý dokázal vytvoriť príjemnú atmosféru. No ako už býva zvykom v americkej teenage-comedy produkcii, tak niektoré scény boli strašne prehnané a v tom prípade nevytvárali dojem zábavy, ale skôr trápnosti. Nevadí, aj tak sa mi to páčilo a je to tak medzi 3/4* - ale nič sa nestane keď práve v tomto prípade to zaokrúhlim smerom hore (často ani tá 6-stupňová hodnotiaca škála nedokáže vyhovieť). ()

Marys

Spočiatku som sa veľmi čudoval, ako môže Kirsten, či Mila hrať v takejto bezduchej, nalinkovanej, vysoko predvídateľnej a strašne divnej veci. Potom som si všimol, kedy bol film nakrútený a trochu som sa upokojil. Dá sa povedať, že o dosť horší High School Musical. A to je už fakt čo povedať. Ale vydržal som film dopozerať až do konca a to je asi jedno z mála plus. ()

Enšpígl

Naprosto jednoznačným mazákem filmu je ten pes. Ten neměl v tý svý psí makovici nic jinýho, než sex a tím u mě těžce bodoval. Jak vojel ten banánovník, to byl doslova "šukací majstrštyk". Mám za to, že nějaká psí holka si s tímhle psím frajerem vskutku pošmákne. Za zmínku ještě stojí, že jsem se zamiloval do další herečky. / Kolikatý už :) / Tentokrát jsem svou přizní poctil Kirsten Dunst, měla v sobě takovou tu jiskru, která u mě rozpaluje nejdůležitější klučíčí orgán........ano, správně holky, je to mozek :))) ()

• Kirsten Dunst vzala roli v téhle komedii, protože nabízela příležitost ve zpěvu. Píseň Dream of Me se stala vrcholem finále. (NinadeL)