Americký sci-fi příběh o dramatickém boji osamělého novináře proti návštěvníkům z budoucnosti, jejichž výnosné kšefty s katastrofami svým odhalením ohrozil. (oficiálny text distribútora)

erpe

Jedna hvězdička za námět a za snahu... Opravdu chápu, že šlo o televizní film s nízkým rozpočtem...dokonce jsem byl docela spokojen i s obsazením, Casper i Catherine na ty poměry bez výhrad, ale nějak neměli co hrát. Co mě ale doslova dráždilo a trápilo byly ty oslí můstky ve scénáři...pitomosti typu "Nemačkej ten knoflík nebo tě zastřelím!" - "Máčk!" - "Fakt to udělám!" - "Máčk!" - "Nedělej to nebo to vážně udělám!" - "Máčk!"...no pardon, ale pokud scénárista chtěl, aby vybuchly aspoň tři bomby a zabilo to pár stovek lidí, mohl to udělat i míň pitomě...nevím proč ten blázen tak dlouho čekal s výstřelem...dramatický to nebylo ani trochu ;-) Prostě je tam spousta faktických lapsů, který ani tady být nemusely. Někde si scénář taky hlídá paradoxy až přehnaně a někde je zcela nepokrytě ignoruje. Role Martina Sheena byla skoro až míň než epizodní a mohl si to odpustit. Šetření rozpočtem je vidět skoro všude, ale nejvíc mě pobavilo ve scéně, kdy Tom přijíždí k vybuchujícímu stadionu a ohromná scéna megavýbůchu a ohně je vidět pouze jako odraz v čelním skle jeho auta..."hezké" a "dramatické"... :-D. Zkrátka, jelikož jsem fanda sci-fi, tak to beru. Jednou jsem to viděl a doufám, že naposled. Nedovedu si ale představit, že bych se tady nechal odradit komentářema a nedíval se na to vůbec...jsem rád, že jsem se koukl ;-) Je jen škoda, že tenhle sexy námět musela zpracovat JEN televize...snad příště :-( ()

leafroller

Na tomhle béčku prostě není nic zvláštního, ale já ho mám rád stejně, jako mám rád všechny filmy o cestování časem. A když na začátku ponejprv utkví oko hrdiny na záhadných fotografiích, běhá mi mráz po zádech i dnes. A i když je scénář hodně programový, můžu se aspoň kochat krásnými vnadami mé oblíbenkyně paní Bellové. ()

Han22

Azzopardiho mám rád jako režiséra celé řady skvostných epizod Krajních Mezí i dalších perfektních sci-fi seriálů 90. let. A tak jsem se na tenhle film díval - jako na delší a výpravnější epizodu Krajních Mezí a nebyl jsem zklamán. Pro všechny kdo kritizují zpracování, uvědomte si že je to televizní film! A na ten je to výborné - trochu thriler, trochu akce, nějaké ty otázky k zamyšlení. Jako fandu sci-fi s cestováním časem mě to rozhodně potěšilo. ()

Rakosnicek77

Pro mne jednu dobu celkem zajímavý katastrofický film i když tento žánrový přídomek mu zase až tak úplně nesedí, jelikož jde vlastně i o sci-fi, takže to není až tak jenoznačné. Pozitivní je jediná věc a to námět a osobně si jsem jistý, že kdyby se ho ujala jakákoli věhlasnější produkce a trochu ho dopilovala, tak jsem teď neřešil pouhé dvě hvězdy a film mohl světem putovat, jako velice vydařená podívaná. Takhle se z něj stal garážový paskvil, který nakones skončil pochopitelně jen na videu a já se jen utvrdil v tom, že takových zmařených námětů je v současné kinematografii bohužel pořád dostatek. ()

Wysch

Ježiš, Katastrofy. Když nepočítám Prince Slunce, byly Katastrofy moje nejhranější VHSko. A byl mi šumák, že příběh je stupidní, triky jsou k uzoufání, že Casper spíš pobíhá než hraje... protože Catherine Bell byla v mý raný pubertě něco jako bohyně. A dneska, po deseti letech, si pořád můžu říct, že to byla a pořád je nehorázně pěkná kun... baba. ()

• Momenty, kdy policisté Baker (Lawrence Dane) a Stanton (James Allodi) přicházejí na stadion, se od sebe liší. V 67. minutě filmu se představuje pouze policista Baker, avšak když se scéna v 77. minutě opakuje, policista Baker představuje i svého kolegu. (Rebbit)