List z cely smrti

• Česko Dopis z cely smrti (viac)
všetky plagáty

Michael Raine byl odsouzen za vraždu své přítelkyně. On však od začátku tvrdí, že je nevinný. Teď však sedí bezmocně v cele smrti a čeká na vykonání rozsudku. O případ se začne zajímat mladá Jessica Fosterová, která pracuje jako asistentka pro guvernéra státu Tennessee. Michael prostřednictvím Jessicky pomalu začne odhalovat chybějící části příběhu. V den své exekuce najde tu poslední, která by mohla dokázat jeho nevinu. Není ale už pozdě?... (oficiálny text distribútora)

kleopatra

Bret Michaels - zpěvák a spoluautor veleúspěšného alba skupiny Poison "Look What The Cat Dragged In", které se kdysi v americkém žebříčku alb drželo fantastických 101 týdnů , si k tomuto narcistnímu "vězeňskému blues" napsal scénář, zahrál hlavní roli, režíroval se a zřejmě si celou tu srandu i sám zamáznul. Od filmu by se měl držet dál. ()

SOLOM.

DVD edice nás jednu dobu zásobovala nehoráznými sračkami a to napříč všemi filmovými žánry. Tento film je typickou ukázkou toho, jak se dá totálně dojebat zajímavý scénář a vcelku dobře se rozvíjející příběh. Začátek filmu totiž nevypadal zas až tak zle – pěkné děvčata, troška té nahoty, vražda – no jenže potom se přesuneme do vězení a problémy začínají (ony už vlastně začali během té honičky. Způsob natáčení (práce kameramana) byla opravdu na uváženou, protože zatímco některé záběry byli opravdu na slušné úrovni, tak lusknutím prstů se vše proměnilo v nepřehledný maglajz a to i díky chaotickému střihu. Zhruba v polovině filmu jsem zaregistroval pokus navodit i jakousi potemnělou atmosféru + náznaky napětí – ale to byl zřejmě jen omyl, protože závěrem to celé tvůrce pohřbil. No a v neposlední řadě by bylo dobré zmínit to, že jméno Sheen (jak Martin, tak Charlie) na obalu je tu jen jako reklamní trik. Páč oba herci se tu objevili jen na několik sekund.3/10 ()

Matli odpad!

Odpad jako vyšitej a to už je co říct :-) Vše je tak strašný, od kamery po kompars. Pár procent dávám za twist na konci. ()

RetroMan odpad!

Nápad vytvořit film z vězeňského prostředí nemá obvykle chybu. Na pošetce byl nápis "Opravdový psycho thriller" Jediný opravdový psycho, co jsem měl možnost vidět, je sám Autor. Když jsem v titulkách četl jméno Bret Michaels téměř v každé kolonce: produkce, scénář, režie, střih, hudba a hlavní role, tušil jsem co mě asi čeká. V ostatních rolích účinkovali jeho přátelé, příbuzní a štáb. Pro příznivce hard rocku a Bretovy hudby to bude ke koukání a to v jeho snímku vystoupili Charlie Sheen (20s scéna při zatýkání) a Martin Sheen (2min role otce na návštěvě v cele). Jako promo ke svému novému albu to Bret nemohl udělat lépe. ()

route60

Nápad dobrý realizace tragická, Bret Michaels v roli režiséra, herce atd. selhal některé scény u mě vyvolali úsměv například nahánění policajty a následná automobilová honička, škoda že se nápadu neujmul zkušený režisér takto jen musím ocenit odvahu Michaelse natočit projekt který sám napsal. 40% ()

andy60

Nemám rád, když se někdo chová jako idiot. To platí v životě a stejně tak na filmovém plátně. Jestli někoho odsoudí k smrti, měl by se chovat adekvátně a ne jak na nějakém mejdanu. Film jsem si koupil jen proto, že v podstatě vše má na svědomí Bret Michaels, zpěvák amerických rockerů Poison. S tímhle ale šlápnul pořádně vedle. Ukazovat své vypracované tělo k hodnotnému filmovému zážitku opravdu nestačí. ()