Impuls

• USA Impulse (viac)

Příběh o muži, který ve svém dětství zavraždil milence své matky. Vzpomínky na tento hrůzný čin ho však neustále pronásledují a to i v dospělosti, což z něho udělá vraždící stroj. (Chupacabre)

Karlos80

Sice laciný, ale jinak docela mrazivý béčkový thriller, kterému nechybí nějaké to napětí, atmosféra a docela dobrý děj, který jde docela dobře do hloubky jednotlivých postav. William Shatner ("Incibus","Devil's Rain" nebo "Kingdom of the Spiders") by si zasloužil snad nějaké ocenění za to co tady předvedl, on byl moc přesvědčivý v hlavní roli osamělého playboye, podvodníka a maniakálního vraha, tak jako málokterý herec v podobné roli. Bylo zábavné jej sledovat jak si svou svěřenou úlohu užíval, je to vlastně nakonec více legrační než jakkoliv strašidelný film, ale za zkouknutí to určitě stojí, věřím že si film užijete přinejmenším tak jako já. Nudit se určitě nebudete, jde o takový 70s poklad, kultovní klasiku. Nej scény: Úvodní vražda a jedna naprosto úžasná, veselá a špatná scéna zároveň, kdy se Matt (Shatner) snaží opakovaně zabít svého partnera, kdy ho napřed chce pověsit, tak že mu spustí smyčku kolem krku a utáhne, pak do něj boxuje, pak ho ale pomocí otvíráku odstřihne, poté následuje honička v nejneobvyklejším místě všech dob: auto-myčce! Poté chlapa ještě dvakrát přejede, ale je ten chlap skutečně mrtvý? To budete muset zjistit sami:-) Je to strašně hloupá prdel, ale musíte to vidět abyste uvěřili. Film je k vidění na YT (hodně vybledlý vhs-rip?), film ale už vyšel i na DVD, někdy v roce 2005 poprvé. ()