Réžia:
Laco AdamikKamera:
Jarosław ŻamojdaHudba:
Jerzy SatanowskiHrajú:
Bogusław Linda, Jan Frycz, Agnieszka Wagner, Jerzy Gudejko, Danuta Stenka, Ewa Błaszczyk, Katarzyna Chrzanowska, Aleksander Machalica, Iga Cembrzyńska, Edward Linde-Lubaszenko, Piotr Cyrwus (viac)Epizódy(6)
Hrajú
Bogusław Linda
Poľsko
Najlepšie seriály:
Dekalóg (1989) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Odmäk (2022) (seriál)
Jan Frycz
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Oslněni světlem (2018) (seriál)
Tajemství šifrovací věže (2007) (seriál)
Agnieszka Wagner
Poľsko
Najlepšie seriály:
Správna Agáta (2012) (seriál)
O ztracené lásce (2002) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Jerzy Gudejko
Poľsko
Najlepšie seriály:
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Recept na život (2011) (seriál)
Danuta Stenka
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Tajemství šifrovací věže (2007) (seriál)
Lekári (2012) (seriál)
Ewa Błaszczyk
Poľsko
Katarzyna Chrzanowska
Poľsko
Najlepšie seriály:
Správna Agáta (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Aleksander Machalica
Poľsko
Najlepšie seriály:
Lekári (2012) (seriál)
Správna Agáta (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Iga Cembrzyńska
Poľsko
Najlepšie seriály:
Z nasadením života (1968) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Edward Linde-Lubaszenko
Poľsko
Najlepšie seriály:
Pakt (2015) (seriál)
Z nasadením života (1968) (seriál)
Vraždy na přelomu století (2017) (seriál)
Piotr Cyrwus
Poľsko
Najlepšie seriály:
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Czas honoru (2008) (seriál)
Král Varšavy (2020) (seriál)
Jerzy Kryszak
Poľsko
Najlepšie seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Lech Ordon
Poľsko
Najlepšie seriály:
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (seriál)
Janosik (1973) (seriál)
Pan Autíčko a templáři (1971) (seriál)
Marek Frąckowiak
Poľsko
Najlepšie seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Czas honoru (2008) (seriál)
Správna Agáta (2012) (seriál)
Tadeusz Szymków
Poľsko
Najlepšie seriály:
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Strážce svědomí (2009) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Marek Walczewski
Poľsko
Najlepšie seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Zaklínač (2002) (seriál)
Bohdana Majda
Poľsko
Najlepšie seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Z nasadením života (1968) (seriál)
Andrzej Mrozek
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Tadeusz Somogi
Poľsko
Najlepšie seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (seriál)
Príhody pána Michala (1969) (seriál)
Helena Kowalczykowa
Ruské impérium
Najlepšie seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Dekalóg (1989) (seriál)