Když se celoživotní kriminálník Bobby Comfort (James Marsters) rozhodne stát se spořádaným otcem rodiny a konečně hrát fér, sám netuší, že ho vidina rychlého zisku tak brzy svede zpět na dráhu zločinu. Jeho kamarád Sammy (John Cassini) mu totiž učiní nabídku, kterou nelze odmítnout účast na krádeži deseti milionů z hotelového sejfu. A tak se Bobby znovu zaplétá do šňůry geniálních loupeží, jejichž terčem jsou nejlepší newyorské pětihvězdičkové hotely. Film BEZVA PRACHY vychází ze skutečných událostí a sleduje cestu tří zlodějů, kteří dovádějí své řemeslo k dokonalosti. Vysmívají se strážcům zákona, nahánějí hrůzu těm nejhlídanějším hotelům na světě a nakonec sklízí zasloužené ovoce v jejich životní loupeži. (oficiálny text distribútora)

George Stobbart

Pomalšia gangsterka podľa skutočného príbehu svojských zlodejíčkov je sympatická príjemným dejom i Jamesom Marstersom v hlavnej úlohe. Ináč sa však miestami príliš vlečie a ide skôr o takú televíznu kriminálku, takže je možné, že po pozretí vcelku rýchlo upadne do zabudnutia. Na jeden večer však zabaví a pri správnej nálade možno zaujme aj viac. ()

Radiq

Kdyby tam hráli známí herci, tak by zdejší hodnocení bylo tak o 10-15% vyšší. Tihle ale taky nebyli vůbec špatní, až na to, že ti dva hlavní mi vůbec nepřipadali jako parťáci, ale spíš jak kdyby se chtěli co chvila podrazit. To, že je to podle skutečných událostí, tomu dává trochu šťávy, ale chybí tomu nějaká ta podravka, která by to okořenila. Jako jednou skouknout se to dá, ale za ledviny bych to nevyměnil. Ono by se mi celkem blbě žilo, kdybych měl místo ledvin DéVéDéčko... ()

Ilhan

Doufal jsem, že půjde o jeden z těch filmů, u kterých to nečekáte a oni vás příjemně překvapí. Byl jsem však zklamán a z velké části se nudil, nedostavilo se žádné napětí a konec byl naprosto nezajímavý. ()