Když se nezaměstnaný a čerstvě rozvedený bývalý fotbalista Torben nabídne, že bude trénovat fotbalové mužstvo svého třináctiletého syna, není z toho jeho syn zrovna nadšený. Tým je na posledním místě tabulky a jak chlapci, tak vedení klubu vážně pochybují o Torbenových trenérských schopnostech. Pro Torbena se vítězství v lize a opětovné získání synovy důvěry stávají velkou výzvou. (oficiálny text distribútora)

Mariin

Další dánské svinstvo z tzv. produkce pro děti a mládež. Kladnou postavou tu má být flákač zločineckého vzhledu, který se stal trenérem malých forbalistů. ()

štísko

Ještě koukatelný průměr typu jednou a dost. Ale tyhle severské filmy, které někdy chodí v sobotu ráno, mám docela rád i přes jejich občas slabší úroveň. Je to přeci jen jiný styl. A změna je život. Takže slabší tři hvězdičky. A možná na to přeci jen ještě někdy kouknu. ()

Gabretta

Ničím výjimečný film z fotbalového prostředí. Myslím, že filmů na toto téma a ve stejném duchu bylo už natočeno dost a dost... ()

Pharlap

Čirou náhodou dneska (30.1.2010) na ČT1 zkouknutej filmek, kterej bavil i mého 2,5letého syna. A to je co říci!!! A po probdele noci, bavil i mne. A doopravdy, dánsky styl se nezaprel. Bavil mne otec looser, rádoby trenér, bejvalej fotbalista. I to, jak si nakonec získal kluky v mančaftu. Rozhodně mohu doporučit jako oddychový rodinný film, který neurazí. ()