Pilotova žena

(TV film)
  • Slovensko Manželovo tajomstvo (viac)

Catherine Lyonsová, její manžel Jack a dcera Mattie žili spokojený život. Vše se ale naráz zhroutilo po tragické události. Letadlo které Jack pilotoval, ve vzduchu explodovalo a nikdo z cestujících ani členů posádky nepřežil. Příčinou by teroristický útok. Catherine je brzy konfrontována i se závažným obviněním ze strany FBI, že bombu musel na palubu propašovat jeden z pilotů. Catherine začíná hledat a odkrývat tajemství z manželova života o kterých neměla ani tušení. (Pumiiix)

marti

Nepravdepodobný príbeh o tom, ako pilot medzikontinentálneho letu má manželku v Európe i v Amerike a navyše pracuje pre IRA, čo sa vypomstí nielen jemu ale celému letu. ()

jatamansi

Dvojí život je pro ty druhé vždy překvapením. V obměnách až příliš často omílané téma a skoro vždy tam musí být i letecké neštěstí, nic originálního. Přitom je to fakt ze života, mám kamarádku, jejíž muž díky volnému povolání praktikoval dvě rodiny a dokonce měl s oběma ženami dítě v rozmezí tří měsíců. Jo, ale ten kamarádčin šok potom, když se to provalilo… A dokonce znám muže, který má už tři rodiny. Ovšem tady o sobě ženy vědí a všechny o něj stojí a tak jim stačí i jen část jeho času – a pochopitelně i příslušná část peněz. Takže tyhle příběhy mám kolem sebe a je to živější než na plátně, byť tam nejde o IRA a o bomby. Jenže na Christiane Lahti se dívám ráda, je to nesmírně civilní herečka, která se nebojí být strhaná, nenalíčená, oteklá. Nešťastnou ženu jí člověk do puntíku věří. Jen už jsem ji slyšela lépe nadabovanou. ()

Aky

Jakž takž tři hvězdy. Není to špatný nápad, ale příběh je sešroubován tak uměle a natočen spíš vůlí než talentem, že se tomu nedá uvěřit ()