Příběh Niny (Juliet Stevensonová), která se pokouší vyrovnat s náhlou smrtí svého muže Jamieho (Alan Rickman). Když se jí zjeví Jamieho duch, má Nina ohromnou radost, protože neměla příležitost se s umírajícím ani rozloučit. Seznámí se však s Markem (Michael Maloney) a nastává pro ni těžké rozhodování mezi láskou k duchu zemřelého manžela a nově vznikajícím vztahem. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Ducharme

'Forgive me, if you, my beloved, my love, have died. All the leaves, will fall on my breasts. It will rain on my soul. All day, all night. My feet will want to march, to where you are sleeping. But I must go on living.' Romantika tak trošku jinak. Dalo by se mluvit o jisté tematické podobnosti s Zuckerovým Duchem, ale Truly Madly Deeply je mnohem komornější, krásnější a hlavně dojemnější podívaná. Duch má sice Unchained Melody, ale TMD má Pabla Nerudu... Do you want me to go? ()

jujec

Ani drama, ani romantika. Možná sci-fi. To, že se zjeví mrtvý milenec, ještě neznamená, že půjde o romantiku či drama. Hlavní hrdinka se těžko s jeho smrtí vyrovnává (to je pochopitelné), pořád ho miluje, ale pak ho kvůli jednomu pitomému nedorozumění pustí k vodě a najde si někoho jiného. Kdyby bývalý nebyl mrtvý, bylo by to asi lepší. Takto je to vlastně o ničem. ()

evulienka3

Život po strate milovaného človeka, ktorého ste milovali skutočne, šialene a hlboko nie je jednoduchý. Vyrovnať sa so stratou vyžaduje veľa síl a ten kto zostal opustený potrebuje hlavne znovu nájsť chuť žiť. Ako však nájsť túto cestičku pre dušu v ktorej prší dňom aj nocou ....presne o tomto je tento film. Komorný, nepatetický, zaujímavý a miestami aj zábavný príbeh znovu nájdenia nového zmyslu života v živote a nie vo svete duchov. Pre mňa po dlhčom čase znovu niečo krásne ľudské a príjemne osviežujúce. ()

ABLABLABLA

První půl hodina byla neskutečná nuda a její pláč nebo spíš vzlykot připomínající dušení mě sral... pak jsem viděla a bohužel i slyšela "zázrak" jménem nejfalešnější zpěv, co kdy mé uši mohly zachytit. Potom se to teda konečně rozjelo, ale ani tak mě to zrovna dvakrát nechytlo. Rickman byl teda skvělý - ten je fantastický ve všem, i když tady furt pčikal jak kdyby měl zbořit celý barák a nastěhoval si ke své přítelkyni pár mrtvých kámošů bezdomovců, kteří prostě neví, kdy odejít... no kdo by ho nebral, že? 2-3* ()

emma53

Smrt někoho blízkého a smíření se s ní je vždy nesmírně obtížné a o to víc je to náročné pro takovou křehkou osůbku jako je Nina, která svého muže milovala opravdově, šíleně, hluboce. Anthony Mighella umí předložit takové smutné téma velmi citlivě a s výbornými herci, kde jsem byla tentokrát nadšená z Juliet Stevenson. Osobně bych vynechala Jamieho kamarády, ale vyrovnala to úžasná hudba, která nádherně podpořila tenhle emocemi nabitý film. ()

Law a Minghella opět spolu

Law a Minghella opět spolu

28.02.2005

Jude Law si s největší pravděpodobností zahraje v BREAKING AND ENTERING, pro Miramax Films. Lawova role se má jmenovat Will a je to londýnský architekt, momentálně se nacházející v osobní i… (viac)