Joe je majiteľ baru a sériový vrah, vysadený na mladé a pekné dievčatá. Najprv sa do každej zamiluje, no nakoniec vždy zvíťazí vražedný pud. Jedného dňa mu príde do cesty Kate, ktorá je čírou zhodou okolností taktiež sériovým vrahom, s orientáciou na mužskú populáciu. Padnú si do oka. A pred zamilovaným párom zrazu stojí niekoľko možností: pozabíjať sa navzájom, alebo sa rozísť, žiť a vraždiť spolu, prípadne žiť spolu a prestať s vraždením. (Nick Tow)

ARI50

Hrozná blbost, úchyl krev a katastrofické záběry na ženy a jejich nesnesitelnou výdrž, no příběh celkově o ničem. ()

Ruut

Taková normální láska na první pohled. On je sériový vrah - rád rozkuchává ženy co chodí do jeho hospody. Ona je sériová vražedkyně - nejvíc miluje udělat chlapům, které si pozve domů, napřed depilaci a pak jím ufiknout hlavu. Oba nesnášejí nudu a hroznové víno. občas někoho spolu podříznou, zažívají kupu srandy. Párkrát k ním zaskočí kanibalský opravář opravit odpad, který se zanese zbytky jejich rozkrájených obětí. Prostě takoví normalní Zamilovaní psychopati. -------- Hodně amaterský film za nuzný peníz. ovšem rychle odsýpá. Jen pro milovníky absurdit. Děj, logiku, návaznost, napětí tu nehledejte. ()

pornogrind

Tak tohle je ta pravá romantika. Love story plná krve, vražd, humoru a hlášek. Ale bacha, gore je tu jen sporadicky. I bez gore a větší dějové linky je to ale super zábava. Ale věřím, že to nemusí sednout každýmu. Já se náramně bavil a dokonce jsem uvažoval i o pěti hvězdách. Nakonec ( zatím ) dávám 4. Musím si to ještě nechat uzrát v palici. Každopádně to pro mě byla VERY VERY GOOD FUNNY. ()

Nick Tow

Ak vám meno režiséra nič nehovorí, ale fičíte povedzme na "tromákoch", tak dielka tohto pána sú taká ich "light" verzia. Bechard sa urputne snaží o nadhľad a volí si k tomu najmä "hrátky" s filmovou intertextualitou: buď sa neustále odvoláva na iné filmy /v prípade Psychos in Love nám o. i. verne odcituje "sprchovú" scénu z Psycha/, alebo sa hrá na film vo filme /v jednej sekvencii vidíme aj štáb, natáčajúci scénu, na ktorú práve čumíme/. Chvíľami je to vtipné, chvíľami je toho "nadhľadu" trochu veľa a nudí. A dostávame sa k zásadnému problému: kedy je underground vedomou alternatívou k oficiálnej kultúre a kedy iba z núdze cnosťou, no najmä tou núdzou...? Vďaka pointe, ktorá si vtipne kopne do predstavy pokryteckých občanov o tom , čo je to "normálny" život /do krvi sa hádať s manželkou, či je lepšie dať si k obedu kura, alebo špagety/ som nakoniec vyberal disk z prehrávača s úsmevom. Áno, niekedy je normálnejšie vraždiť ako žiť sporiadaný život. ()

• Film sa natáčal výhradne počas víkendov. (beso74)
  • Většina scén byla natočena v bytě režiséra. (Fenk)