Dívčí škola smrti

• USA Cemetery High (viac)

Krásné vysokoškolačky vyhlásí válku mužům a rozhodnou se vlákat „místní chlapce“ do smrtelné pasti. Na prvním místě seznamu je starosta města. Jejich zbraní jsou svůdná těla a jejich nenávist. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

AGAMENON

Pokud by nebylo hned v úvodu uvedeno Titan Productions, hádal bych se do krve, že tento film natočila známá excentrická společnost Troma, jelikož jsou zde přítomny všechny jejich ingredience, debilní scénář, amatérská režie, šílený humor, dementní herecké výkony, a kozy. ()

choze

"ZABILI HO MOTOROVOU PILOU?" "JO, PRAVEJ TEXASKEJ STYL. MUSELI TO BÝT FAKT FANDOVÉ TOBE HOOPERA." S gustem natočená dementní amatérská taškařice se sexy kočkama s šílenými účesy 80. let ve vší jejich obludnosti, ultratrapnými dialogy a gagy (zabití vypravěče, neustálé narážky postav na to, že jde o film) a vysokým bodycountem a boobiecountem. Na začátku filmu jsme upozorněni, že před každou násilnou scénou zazní gong a před každou nahatou scénou klakson. Bohužel, tak v polovině případů po gongu/zatroubení nic takového nenásleduje, většina herců až nesnesitelně přehrává a výstřely ze zbraní jsou VŠECHNY mimo obraz. Najdete tu hudební variace na Leoneho a pod závěrečnými titulky na KROTITELE DUCHů (hrdinkám se totiž přezdívá Krotitelé zla) a ve scéně ve videopůjčovně se postavy baví o předchozím filmu režiséra Gormana Becharda PSYCHOS IN LOVE. Jinak na u nás vydané VHS s tímto filmem je ukázka na ÚTOK ZABIJÁCKÝCH SEXBOMB (ATTACK OF KILLER BIMBOS), podobně vypečený titul Freda Olena Raye od stejné produkční společnosti o go go tanečnicích "going wild". "ČETL JSTE V POSLEDNÍM PENTHOUSU TEN DOPIS O TOM TEPLOUŠOVI A TĚCH DVOU SESTRÁCH?" "JO, MODLIL JSEM SE ZA NĚ." "JEDNOU RUKOU, CO?" ()

destroy83

Šílená ujeťárna plná bradavek ve stylu kultovní společnosti TROMA přivádí diváka na jednu americkou školu, kde si parta buranskejch týpků krátí čas trápením dívek. Dívky dostávají nejen do těla, ale i mezi nohy. Ovšem jen do té doby, než ženský pohár trpělivosti přeteče a hošani dostanou to, co si právem zaslouží. Dívky se však s tímto nespokojí a dál kosí všechno, co má piňdoura v nejbližším okolí. Řady pomstychtivých žen se rozrůstají a v humorných situacích, někdy více, někdy méně, eliminují mužský element. Herecké výkony nemá cenu vůbec rozebírat, jsou na stejné úrovni jako tohle šílené divadlo. Herečky se však nestydí, takže mezi scénami, kdy se střílí a divák čeká kapku krve, kterou však nedostává, ukazují své přednosti. Ano, dochází i na sprchovou scénu. Tvůrci se snaží, seč jim síly stačí. Ihned v úvodu vrhnou na diváka varování ohledně sexuálních scén, které ohlašuje houkačka a nekonaného se gore, které ohlašuje gong. Chvilku to působí vtipně, posléze to ovšem omrzí. Co se ovšem vyvedlo, jsou odkazy na slavné hororové filmy, které vnímavého diváka s přehledem pobaví. Někteří mužští představitelé vydrží v příběhu chvilku déle a nakládají divákovi postavami typu drsný polda, retardovaný hlídač či operní patolog. Ve výsledném dojmu se jedná o lehce nadprůměrnou zábavu pro shovívavějšího a optimálně naladěného béčkového diváka. U mě za tři hvězdy. ()