Mladá žena konstruuje krásné, technické hračky. Dostane výpověď, vlastně proto, že její ambiciózní šéf, muž bez nápadu, ukradne její poslední patent. Opustí jí přítel a v tu chvíli potkává malého chlapce Loulou Graffiti, o kterém se postupně dozví, že je sirotek, uprchlý z dětského domova. Spolu s jeho přítelem se pokusí obhájit autorství vynálezu. (oficiálny text distribútora)

Lacike

Zopar stycnych bodov s filmom Flight from Justice. Dalsia raritka s Renom, ktoru sa mi podarilo konecne zohnat, dalsi film v ktorom Reno lieta na lietadle a bohuzial dalsi film, ktory nestal za tu obrovsku namahu, ktoru som podstupil, kym som ho zohnal. Aj ked tentoraz to dopadlo predsa len lepsie a film sa ako tak doplazil aspon na hladinu priemeru, cize film hodny aspon jedneho zhliadnutia. Je to taky rodinny film o vynaliezavom zlodejovi Pique (Reno), ktory vykrada byty a pomaha mu v tom aj mala sirota Loulou Graffiti o ktoru sa stara a neuspesnej naivnej vynalezkyni hraciek Juliette (Anémone). Mohla z toho vzniknut celkom slusna romantika, keby sa Pique a Juliette nestretli az po hodine filmu. Dovtedy ich linie az prilis pomaly plynú samostatne. A v momente ked sa pretnu, tak nejakej velkej chemie medzi nimi sa tiez nedockate. Celkom slusne funguje jedine linia medzi Juliette a Loulou, ale mohla byt tiez napaditejsia. No a nakoniec tu mame akoze vtipnu liniu s komisarom, ktory patra po Piqueovi, ale prilis vtipna nie je. Proste nezavadny slabsi priemer, v ktorom na rozdiel od Flight from Justice bol urcity potencial pre dobry film. 4-5/10. ()