Toby Johnson je chlapec, ktorý by mal zo všetkého najradšej pokojný život bez konfliktov plný pohody. Elizabeth Hawke je jeho presný opak. Všetko by robila podľa seba. Nikoho v škole nemá rada a nikto v škole nemá rád ju. Jedného dňa týchto dvoch zasiahne lúč výnimočných vlastností, ktorý zmení všetko. Koniec koncov, obaja sa stali vedeckí géniovia a teraz majú veľkú šancu svoje schopnosti ešte znásobiť. To je pre pätnásťročných mimoriadne ťažké, vysporiadať sa s výnimočným darom. Toby dokáže vytvoriť feromóny, ktoré každého chlapa urobí pre ženy neodolateľným, alebo umožniť komukoľvek hrať na gitare ako Jimi Hendrix, ale stále celkom nevie, čo si s novými možnosťami počať a ako ich kontrolovať. To však neplatí pre Elizabeth, kjtorá nový dar využíva tamer výlučne pre seba a na vlastné ciele. A iba Toby ju dokáže udržať na uzde. Jeden z nich však musí zvíťaziť. Kto to bude? (oficiálny text distribútora)

Gemini

Tento seriál z rodu dobrodružné školní sci-fi pro raně náctileté publikum by se měl točit okolo vědy, přesněji přírodovědy - bohužel to, co se v něm odehrává, nemá s jakoukoliv vědou naprosto nic společného. Další z příkladů neskutečné lenosti tvůrců pořadů pro děti a mládež, v jejichž myslích je důležitější Tyranosaurus než alespoň elementární hodnověrnost toho, co se rozhodli vyvrhnout na obrazovku. Připočtěte si k tomu to, že početné vizuální efekty a počítačové animace neustále překračují rozumné meze snesitelné kvality (a to uvažuju v měřítkách televizních seriálů před deseti lety, kdy se natáčelo), že herecké výkony jsou konstantně slabé, a na misce vah s pozitivy vám tak zůstanou pouze ňadra Saskie Burmeister (vždy cudně ukrytá pod oděvem, abyste si nemysleli;)). Holá zbytečnost a urážka divákovy inteligence. I pokud mluvíme o členech cílové skupiny. 20% ()

Vabr

1. série - Je hodně dobrá. Podle mě lepší než H2O: Stačí přidat vodu. Hodně jsem se zasmál, měla hodně dobrý stěry, příběh, vyvíjela se, zvraty, hodně zapamatovatelné díly, vynálezy a postavy. V ničem neudělala chybu. Když byl díl nudnější (to se stávalo výjimečně), tak byl další díl mnohem lepší a krutější. Dina byla ku*va bombová. Miluju jí s bráchou. Ta prostě jela a dodávala tomu šťávu. Kdyby taková postava byla v H2O, tak bych byl úplně pos*anej až za ušima! To, jak se krutě chovala, a jaký neuvěřitelný stěry, vtipy a narážky podávala. Díl se zvonem je fakt super. Konec je totálně bombovej a skvělej. Výborně se to vymklo kontrole! Poslední scéna posledního dílu je mrazivá, ale lehce nedává smysl, bohužel. Ale i tak hodně super zakončení, tak jak to je v prvních dvou sérií H2O. 2. série - Je smutné, že je druhá série spíš než o příběhu pouze a jen o vynálezech, které jsou navíc tak ujeté, absurdní a strašné ve většině případů. Děj je zde nulový, což je obrovská škoda. Navázání na první sérii nedává smysl, a proto si toho musíte zkusit nevšímat, ale jde to těžko. Dina zmizela!!! A nahradili jí nějakou blbou, ústupnou a zakřiknutou Sashou, což ihned sráží kvalitu hodně dolů, protože Sasha není v žádným případě jako Dina a k tomu ta nejhorší věc - nemá stěry!!! Je vtipné a tak nesmyslné, jak říkala Elizabeth v první sérii, že nebude dělat nějaké hloupé vynálezy, protože by se ponížila pod úroveň, ale tady v druhé sérii dělá úplně přesný opak (klukovi narostou prsa, Toby-žába, Toby-lachtan). U toho a plno dalších obrovitánských děr jak v příběhu tak v logice, kterých byla hromada, jsem se tloukl do hlavy. Celkově ta logika s tím, kdy chodí do školy, kdo chodí do školy, jestli jdou na hodinu nebo vůbec ne je špatná, ale v první sérii je normální a je mi to fuk, ale zde je to tak příšerně vidět, až je to totálně hloupé. Nová postava Niky je opravdu k ničemu. Je jen, stejně jako Sasha, blbá a milionkrát horší náhražka Biancy. Niky je hloupá a lze poznat, že se ve vztazích opravdu nevyzná nebo s ní nikdo jiný chodit nechce? Jack jako nová postava mohl přinášet zvratů a napínavých mnohem víc. Bohužel je to srab, kterej si hraje na borce, a vyhrožuje jim, že je prozradí, ale ve finále pro to dělá ho*no. Elizabeth je úplně zoufalá, jak moc chce Tobyho, a to souvisí i s jejími praštěnými vynálezy. Je fakt ubohá. Toby se chová taky jako větší de*il. Dělá, že Elizabeth nebalí, ale tajně ji balí nebo já fakt nevím. Nápady na vynálezy se vykrádají z první série. Učitelé jsou strašně nijací. Finále je úplně otřesné. Efekty jsou stokrát horší, logika taky a to, že to všichni budou vědět jim je jedno. Opravdu nedomyšlené a na hlavu. Ten poslední díl je jednoduše hroznej. Celkově druhá série má hromadu obřích chyb, není moc dobrá (dal bych jí na 2 hvězdy a první na lepší 4 hvězdy), postavy jsou o dost méně výrazné, vynálezy jsou absurdní, učitelé jsou nijací a zkazili to tím akorát. VYHODNOCENÍ: NAHÁ ELIZABETH, NO FUJ! TO JSEM FAKT VIDĚT NEMUSEL! SPOILER: Nechápu, k čemu byl Elizabeth ten make-up. Vůbec neřekla důvod a v druhé sérii to úplně bez povšimnutí pohřbili. () (menej) (viac)