Erotické drama, v němž se lovkyně stává kořistí
Jonna je ambiciózní třicátnice. Je hvězdou v reklamní agentuře, má muže a dvě děti. Její život se zdá být v každém směru v pořádku. Žije však dvojím životem. Není spokojena s poklidným manželským životem a vyhledává občasná sexuální dobrodružství. Věří, že má vše pod kontrolou. Jedné noci ale vstoupí do jejího života člověk, který ji vtáhne do závislosti, ze které nemůže uniknout. Smyčka se nad Joniným světem posedlosti a lží stahuje doma i v zaměstnání. Alex, mladý a pohledný jachtař, hraje svou vlastní hru – s vlastními pravidly. Jonna si se zděšením začíná uvědomovat, že pro Alexe není ničím jiným, než dalším jménem na už dosti dlouhém seznamu. (oficiálny text distribútora)

lillien

No tak zas taková romantika to nebyla..spíš instruktážní video pro nepoučitelné muže, kteří jsou na blondýnky a domnívají se, že budou-li mít doma sexy odbarvenou Barbie a nebudou mít čas ji třikrát denně omlet ( z toho minimálně jednou někde na veřejných záchodcích), bude jim doma stále přítulnou a věrnou manželkou. Zdejší Finka to rozjela opravdu ve velkém, klidně i zapomněla ve školce svoje dvě rozkošná bloňďatá Fiňátka, když ji začalo tikat v podbřišku, a obtahla kde koho. Jednoho si dokonce nechala na delší poměr, až už nakonec z těch všech hormonů nasekala takových bezpečnostních chyb, že ji na to starej Ukulelen přišel. Naštěstí to svedla na "závislost na sexu", což je vlastně nemoc a ona v podstatě tedy chudák, takže Ukulelen ji odpustil, poslal na léčení mezi podobné děvky a obšourníky, kteří si v terapeutické skupině kolem bazénku budou vykládat svá traumata, a jede se zase dál. Nevím nevím, jaké poučení z toho tedy plyne.. ()

pipapa odpad!

Utěkájtě! Zase jeden podvod jak dělo! Další jeptiška natočila film o sexu/erotice - pravděpodobně pro projekci v klášteře, kde žije, a pro jiné světice, puritány a hovada, kterým stačí ukázat obnažené koleno a oni už si ten zbytek dofantazírují a dokonce si na tom NIC smlsnou...Ve srovnání s Levottomat 1 tohle není žádný Levottomat, ale Nymfománie v cudných a nudných obrazech pro výuku na 2.stupni ZŠ. ()

dormouse

Celkem seriozně natočený film o problematice závislosti na sexu. Jde li o muže, označujeme jej za proutníka a zvyšuje to jeho image (mezi jednoduše uvažujícími lidmi) Jde li o ženu, označujeme ji za nymfomanku nebo štětku a její image to snižuje (z nepochopitelných důvodů). Ale co když jde o člověka, který by dal přednost monogamii, závislost na sexu jej zužuje a znemožňuje mu žít normální rodinný život? Rozhodně jsem se s podobným filmem, řešícím podobnou tematiku, dosud nesetkala. Zajímalo by mne, zda se dá tato závislost léčit, podobně jako jakákoli jiná závislost. ()

Martin741

Levottomat 2 som nevidel, namiesto toho som sa dostal po jednicke rovno k trojke. Minna Virtanen sa ukazal ako schopny reziser, ktory rozhodne vie filmovat. Hlavnou hviezdou je mlada sympatacka Jonna, ktora vyhladava obcasne sexualne dobrodruzstva, hoci sama ma poriadnu pracu, slusny prijem a poriadnu rodinu. Sexom sa tu rozhodne nesetri : suka sa v kancelarii, na podlahe, na lodi ......Koniec nebol najhorsi, a hlavna sexica je pohladna. 69 % ()

Ještěřák

Ahoj, jsem Jonna a jsem závislá na sexu. Nejdřív bych ale chtěla jenom poslouchat... V českém rybníčku prakticky neznámý finský filmek, jehož hrdinkou je pro mě celkem nesympatická blonďatá mrška, která sere na rodinu a píchá s ču*ákama čím dál mdlejšího rozumu a horšího charakteru. Ač obsahem trochu suchoprdský (přeloženo do chlapštiny -> žádná pořádná skandinávská labia v něm neuvidíte, sorry), s krapet mizernými dialogy (nejen tý blondýny) a končící tak nějak do ztracena, LEVOTTOMAT 3 spíše doporučuji, neboť má takové severské kouzlo. Aktuálně (01/2009) je ještě pořád v trafikách. Holt takový malý manifest všech podvedených moulů, erhm, dobráků... 70%. ()