Dokumentární film o klukovi co se bezmezně zamiluje v dětských letech do Drew Barrymore kterou viděl v E.T. THE EXTRA TERRESTRIAL. Po více jak dvaceti letech kombinuje svou vášeň s filmováním a požádáním o rande svou lásku. S penězmi co vyhrál v soutěži a video kamerou zapůjčenou na třicet dní se vydává na zamilovanou pouť. (gruvacek)

Tomyfrok

Kdo kdy nesnil, že se potká se svou oblíbenou filmovou hvězdou. Umět trohchu líp žbleptnout anglicky a kdyby se mi nedávno nevdala, třeba bych dneska zvonil u dveří Natalie Portman. Mno a tenhle kluk si svůj sen rozhodl splnit. Zpočátku jsem k tomuhle dokumentu přistupoval velmi skepticky, jelikož filmy tohoto typu nedopadají vždy úplně nejlíp. Jenže smekám. Akurátní stopáž, svižné tempo, drobné zvraty a nakonec po vzoru romantických komedií předzávěrečný zlom a konečné vyvrcholení. A to vše v rámci dokumentárního snímku. Odmítám přemýšlet, jesti jestli jde o nahranou věc či nikoli, protože mi to je jedno. Nečekaně jsem se upřímně bavil a opravdu fandil Brianu Herzlingerovi v úspěchu na jeho cestě. navíc byl velmi přesvědčivý a kdo by mu Drew nepřál. Celé se to zdá bláznivé a neuvěřitelné, ale hned dvě scény ve mně vzbudily emocionální rozkol a přiznám se, že jsem měl skoro na krajíčku. Víc nebudu prozrazovat, prostě to za vidění stojí, s nadhledem, smyslem pro prostost a trochu toho snění. (75 %) ()

Aljak

Príjemne spravený dokument o tom ako si chalan splnil svoj detský sen. Však každý sme to zažili, že sme v detstve /alebo aj teraz) boli platonicky zaľúbení do rôznych herečiek, ktoré nás očarili vo svojich filmoch. Tento dokument bol spracovaný celý v takom vlažnom tempe, dokonca bol aj celkom zábavný a tá túžba po Drew bola po celý čas veľmi citeľná. Takže celkom pekný "návod" o tom ako sa stretnúť s platonickou Láskou. No ale musím uznať, že napriek obdivu ako sa do toho Brian pustil mi zároveň prišlo jeho správanie miestami strašne afektované a detinské. Jasné, že veľa spravia aj kamery a celý ten psychický nátlak, ale mnoho vecí, čo robil mi prišli dosť nezmyselné. Ale napokon sa teda dočkal vysneného stretnutia a Drew bola veľmi milá a pôsobila strašne prirodzene. ()

llollita

My date with Drew se pohodlně veze na vlně "self-shooters" filmů. Chlápek si prostě vezme (v Brianově případě vtipně půjčí) kameru a hodinu a půl se zpovídá. Zábavné, lehké homevideo :). Nekonečné čekání prokládá různými vtipnými nápady jako konkurz na jako-Drew a následné jako-rande, ilegální propustky na afterparty Charlieho Andílku 2, telefonování "známému známého, který zná známého, který zná sestřenku Drew z desátého kolena" a moje nejoblíbenější - vytvoření naprosto profesionálního filmového traileru, namluveného přesně tím nejtypičtějším trailerovým mužským hlasem: "30 days, $1100, for one a date with Drew Barrymore" a následné zaslání nahrávky samotné Drew. U My Date with Drew jsem se rozhodně nenudila, ale tři hvězdičky jsou za tu bublinu, která po odchodu z kina splaskla a z filmu ve mně nic moc nezůstalo. ()

Malarkey

Čuměl jsem, co se v Americe dá natočit, ale pokud tomu skutečně tak je, tak je to nejlepší způsob, jak si udělat obrázek o pár Hollywoodských hercích. A v tomhle případě já si udělal obrázek docela dobrej. Ten magor, co to všecko vymyslel, tomu se skutečně splnil sen. Nebudu daleko od pravdy, když se přiznám, že mu to závidím. Jak to setkání s mega příjemnou Drew Barrymore, tak hlavně splnění snu, a to se nezdaří každému a pokaždé. Tak trošku reklama na Ameriku, jako místě, kde se Vám splní všecky Vaše sny ()

Kracken

První část na NovaCinema, působila docela zajimavě. Chlápek kterej je rozhodnutej domluvit si rande s Drew Barrymore a s omezeným rozpočtem a kameramanem za zádama, je fakt zajímavej. Škoda že bylo mezi závěrečnýma titulkama ukázaný, že s ní to rande vážně měl. Trochu to ubralo na momentu překvapení. Nicméně mu budu stejně držet palce protože bych to rande bral taky :) Druhá část už sice nebyla tak napínavá jako první ale přesto jsem se těšil na závěr kterým byla samotná Drew. Z pořízených záběrů působila velmi přirozeně a sympaticky. Hmm...Sweet Drew :) ()

• Film měl rozpočet pouhých 1 100 amerických dolarů. Za první týden si pak přišel na 85 222 amerických dolarů. (Terva)
  • Natáčení probíhalo v kalifornském Los Angeles. (Terva)
  • Film byl natočen za třicet dní. (Terva)