Život na jiné planetě

(TV film)
  • Česko Neznámá planeta (viac)

Výprava Discovery na Darwin IV, planetu vzdálenou sedm světelných let, kde žijí živí tvorové v prostředí, jež je nemožné si představit, ale z vědeckého hlediska je reálné. (oficiálny text distribútora)

D.Moore

Fanouškům sci-fi nezbývá než spokojeně vrnět blahem a sledovat úžasně fantazijní cestu na planetu obývanou tvory, s jejichž ztvárněním si na Discovery někdo pořádně vyhrál. Velice zajímavý fiktivní dokument. Škoda, že nevznikl jako několikadílný seriál, klidně by z něho mohl být nástupce Putování s dinosaury. ()

Nach

Zajímavý dokument, který přináší jisté poznatky na bázi, co by bylo, kdyby jsme se vypravili na jinou planetu s existujícím životem. Obrovským plusem je objektivita i jistá příběhová linie, které se tento film drží. Nevýhodou, kvůli které nakonec tu čtvrtou hvězdu neudělím je místy značná zdlouhavost, jenž to celé (alespoň z mého pohledu), potápí. 70% ()

Rocky62

Tentýž případ, jako Divoká budoucnost. Odlišné je období, prostředí a hlavně míra fanatazie, která zde překročila hranici tolerance. Chápu, že v případě mimozemské formy života mohou být všechny bizarní představy jaksi na místě, ale čeho je moc, toho je příliš. Během sledování se mě zmocňoval pocit, že vše co vidím, jsou jen poskládané šoty z nočních můr, kterými trpí retardovaní šimpanzi. Snahu o racionální vědecký základ jsem postarádal. ()

Rex Mundi

Vizuálne zaujímavý a dokonale fiktívny výlet na planétu plnú fantazijných bytostí, ktoré podľa vedátorov môžu existovať a v tejto modernej rozprávke im prisudzujú komplex fyzikálnych i osobnostných vlastností, ktoré môžu byť vnímané ako veľmi odlišné od toho, čo na Zemi poznáme, alebo len ako popustenie uzdy fantázie a vymyslenia "iných" dinosaurov a pravekých zvierat. ()

Duotone28

Fiktivna misia na fiktivnu planetu Darwin IV za pomoci fiktivneho vesmirneho Titanicu...za ucelom oboznamenia sa s fiktivnym nepoznanym zivotom...podkladana poznatkami skutocnych vedcov NASA.Pre vesmirneho fajnsmekra povinnost, pre bezneho smrtelnika moznost. Mne trochu vadila slabucka animacia, ktora na rok 2005, by mohla uz viac menej byt fotorealisticka...a tak isto casomiera, kedze je to v style dokumentiku, tak by si zasluzila par cisel ubrat,nazdar ()

• Tento film je založený podľa knihy “Expedition” od autora Wayne Douglas Barlowe. (ČSFD)