Reklama

Reklama

Střední škola Blue Water

(seriál)
  • Austrália Blue Water High
Dráma / Rodinný
Austrália, (2005–2008), 32 h 30 min (Minutáž: 25 min)

Hrajú:

Sophie Luck, Kate Bell, Martin Lynes, Adam Saunders, Rebecca Breeds, Khan Chittenden, Anh Do, Tahyna MacManus, Cariba Heine, Craig Horner, Lara Cox (viac)
(ďalšie profesie)

Série(3) / Epizódy(78)

Obsahy(1)

Nádherné pobřeží, záplava slunečních paprsků, křišťálově čistá voda. Kurzů právem slavné surfařské akademie se každoročně účastní sedm nadaných mladých lidí. Dvanáct měsíců, které tu stráví, vnese do jejich života nepochybně spoustu nezapomenutelných zážitků, vždyť se neučí jen surfovat, ale idylické prostředí jim nabízí i dobrodružství, přátelství a lásku. (oficiálny text distribútora)

(viac)

Recenzie (1)

hygienik 

všetky recenzie používateľa

Námetom podobné mojej obľúbenej Dance Academy. Tiež tu máme skupinu športovo založených austrálskych stredoškolákov. 1. séria 100% Hoci vzájomné vzťahy nie sú tak detailne prepracované ako v DA, herci ako kolektív fungujú výborne. Seriál je prudko návykový :) Rušivý je častý zbytočný strih. 2. séria 70% Časté opakovanie námetov z 1. série spôsobilo, že je to trochu nuda, ale noví žiaci sú fajn. Najzaujímavejšie sú paradoxne diely s protagonistami minulého ročníka, ktoré osvetľujú ich osudy po skončení školy. 3. séria 40% Obsahový úpadok je na prvý pohľad zjavný. Dialógy afektované, dabing neznesiteľný, protagonisti sú mi ľahostajní. Ich vzájomné vzťahy sú infantilné. Nezachránila to ani Riki z H20, just add water. Naopak, ona je najotravnejšia. ()

Galéria (37)

Reklama

Reklama