Tripp (Matthew McConaughey) nie je ani v tridsaťpäťke ochotný vyletieť z rodného hniezda. Jeho rodičia sú z neho zúfalí, nevedia, ako sa ho zbaviť a dochádza im trpezlivosť. Preto sa rozhodnú pre pomoc profesionálky Pauly (Sarah Jessica Parker). Trippov pohľad na svet očami lenivého starého mládenca sa po stretnutí s Paulou razom zmení, lebo vo všetkých smeroch spĺňa parametre ideálnej ženy. Paula je ale profesionálna konzultantka, ktorá má za úlohu iba dostať lenivého Trippa z rodičovského domu. Stane sa však nepredvídané, Tripp sa do Pauly zamiluje... (TV Markíza)

wipeout

Nic co by vybočovalo z dlhého zástupu typických amerických romantických komédii som nepostrehol. Príbeh je jednoduchý a otrepaný no keď si človek chce oddýchnuť a vypnúť na 1 a pol hodiny tak nevidim žiaden problém v zhliadnutí tichto snímku. Okrem toho prvá humornejšia časť je omnoho lepšia ako neokrôchaná romantika, ktorou film pokračuje. ()

Mrkvič

Hlavní problém filmu - McConaughey a Sarah Jessica Parker. On opravdu není ani trochu uvěřitelnej, a ona... :) no taková stará vykopávka, co po 3 schůzkách chce někoho odtáhnout z domu :) to samo o sobě působilo dost směšně. Dvě hvězdičky si ale film zaslouží za vedlejší postavy. Skvělí jsou oba rodiče, kteří drží trochu nad vodoiu první polovinu filmu. Ve druhé, kdy se dají dohromady Justin Bartha a Zooey Deschanel, to jsou právě oni, kteří obstarají nejvíce zábavy. Kdyby se film v půlce zlomil a vyprávěl nám jen o nich, tak by to bylo mnohem lepší. ()

terunka003

Romantické, vtipné, pohodové × nic inteligentního, ta paní ze Sexu. Jako jo, Matthew je miláček, pobyl tam i Bradley a Zooey. Ale tu hlavní hrdinku jako moc nemusím. Děj je nenáročný, začátek filmu alias "jak to chodí u maminky" je docela dobrý. Už vím, o čem vlastně muži tajně touží. :-) ..já bych taky chtěla pořád něco zajímavého a vtipného podnikat a nehledat jako debil práci.. ()

Arsenal83

No tak S.J. Parker tú romantickú rolu akože ešte tak nejak dala, ale veľmi skoro sa stretnutie s ňou stalo mítingu so smrtkou. A taká Zooey Deschanel ju jednoznačne zatienila, výzorom aj rolou, hoci bola menšia. Scenár ale nestojí ani za groš, samozrejmé sú sexuálne debaty a pri natáčaní ešte aj zabili cudery veveričky, takže palec dolu. ()

Sofia

Pro mě jedna z nejlepších komedií za poslední dobu - záměrně vynechávám slovo romantická, protože po romantice tu není ani stopa. Je to prostě zábávná sonda do života dnešních singlů okolo třicítky. Chemie mezi Matthew a Sarah Jessicou podle mě naprosto funguje, pochvalu si zaslouží i jeho prdlí rodiče, naprostou jedničkou je ale bláznivá spolubydlící v podání Zooey Deschanel. ()

• Scénáristé Tom J. Astle a Matt Ember utekli Lemrou línou z náruče televize. Jako její druhý celovečerní projekt je paradoxně adaptace klasického TV seriálu Mela Brookse ze šedesátých let minulého století – Get Smart. (imro)
  • Baseballový zápas, na který vzal Tripp Paulu, byl domácí zápas New Orleans Zephyrs. (c.tucker)

Co jde do kin tento týden?

Co jde do kin tento týden?

11.05.2006

Narozdíl od minulého týdne se tento čtvrtek do kin nevrhne tolik dobrých snímků. Jedná se o veskrze průměrné záležitosti a pár horších kousků, proto jsme se rozhodli srovnat dnes snímky podle… (viac)