Kate Holbrooková (Tina Feyová) je večne podráždená osamelá manažérka, ktorá celý život dávala kariéru na prvé miesto. Teraz, keď má tridsaťsedem, sa konečne rozhodla mať dieťa. Čoskoro však zisťuje, že má veľmi malú šancu otehotnieť, a preto chce zo zúfalstva využiť služby náhradnej matky. Navštívi stredisko pre náhradné rodičovstvo a hľadá ženu, ktoré jej dieťa odnosí. Keď sa jej príde predstaviť náhradná matka Angie, Kate sa trocha vydesí, pretože bláznivá a naivná Angie vôbec nesplňa jej predstavy, ale nakoniec sa obe ženy dohovoria. Nezpodpovedná Angie (Amy Poehlerová) úplne prevráti upätý svet Angie naruby. Konzumuje nezdravé jedlo, fajčí, je roztržitá a údajne sa rozišlo s priateľom Carlom, ktorý ju podvádzal.  Ich spolužitie nie je jednoduché a nakoniec obe ženy navštívia terapiu v centre náhradného rodičovstva. Chaffee Bicknellová im poradí, aby robili veci spoločne, napríklad nachystali detskú izbu. Kate sa snaží Angie prevychovať a viesť ku zdravej životospráve, netuší ale, že jej umelo oplodnené vajíčko sa neujalo. Angin partner Carl (Dax Shepard) prehovára svoju priateľku, aby sfalšovala tehotenský test, vzala prachy a zmizla. Angie sa ale s Kate zblíži a tehotenstvo ďalej predstiera. Lenže potom zistí, že je skutočne tehotná - so svojím priateľom Carlom... (TV JOJ)

Jerris008

Přesně ten typ filmů, ze kterého si po pár hodinách nic nevybavím, jelikož ve mně nic nezanechá. Nuda, kdy jsem si říkala, kdy už to utrpení skončí. Amy Poehler je mi nesympatická - snad ještě více než přehnaně snaživá Tina Fey a dohromady jim to vážně neklapalo. Navíc pro mě to s komedií nemá nic společného. ()

jafuska

komedie o vytouženém dítěti a těhotenství a jak otěhotnět za každou cenu a najít toho správného muže který si s tím nějak poradí, hodně známých hereček zejména Sigourney Weaver, kterou mám ráda, je to sice hodně obyčejný příběh, ale někomu by se tento film mohl líbit, nejsem výjimkou, takže nakonec to vše bylo nějak fajn., ()

Olík

Čtu tady nějaké komentáře o jakési orientaci na ženy - tak to tedy pardon, ale jako čelní představitel mužského pokolení můžu zodpovědně prohlásit, že jsem celkem slušně bavil. To spíše hodím svou parafu pod oficiální text distributora, ve kterém se píše o setkání velkých komediálních talentů. Zastávám názor, že Tina Fey je v současnosti jednou nejžhavějších kandidátek na neobsazený trůn ženské komediální královny. A Amy Poehler? Ta si sice kráčí po trochu béčkovější cestě, ale ani o ní nemám strach. Přidáme-li nahrávače zvučných jmen jako Martin, Taylor, Kinnear, Tierney, Shepard či Weaver, zábavnou zápletku, neurážející humor nebo neškodnou romantickou linku, jde myslím o solidní režisérský debut. ()

Malarkey

Pohodová komedie, ne ani tolik výrazná a už vůbec ne bůhví jak perfektní. To nejlepší, co jí ale potkalo, je Steve Martin, kterej toho ředitele hraje naprosto perfektně. Jinak je to přesně ten typ komedie, který chcete vidět, když v neděli odpoledne sněží, prší, bouří se nebo je prostě hnusně a Vy nevíte s čím, kam, kde, píchnout. ()

castor

Nijak zvlášť promyšlená zápletka, několik hereckých stálic a zejména dvě komičky Tina Fey a Amy Poehler (u nás pořád nepříliš známé), které se samy v reálném životě rozhodly pro pozdní mateřství. Právě Fey tu představuje ambiciózní manažerku, které kariéra vzala právě radost z vlastního potomka. Rozhodne se pro náhradní matku, která je jejím přesným opakem. Výsledek je nezávadný, očekávaný, místy milý a místy dokonce vtipný. Ale všeho s mírou. ()

• Film se natáčel ve Philadelphii. (Missa08)