Mladý Chris King je jednou z obětí hrozné exploze výtahu, při níž umírá jeho otec. Hned po pohřbu zdrceného mládence vyhledá neznámý obchodník Wakeman, hledající zmizený balíček. Vzápětí se o tutéž věc zajímá i tajemný novinář, který se ovšem na schůzku nedostaví. Chris se seznámí s přitažlivou Jimmy. Postupně oba zjistí, že otcova smrt nebyla dílem náhody, ale úkladným zločinem, za nímž stojí nemilosrdný Straker. Chris a Jimmy, sledovaní policisty, Wakemanem i Strakerovými zabijáky se octnou v nebezpečné síti podvodu, falešných agentů, vydírání a vraždy. (Intersonic)

Wacoslav1

Geraint Wyn Davies a jeho zabiják je ultra klasa. Škoda, že hlavní hrdina je vrcholně nesympatická postava a ani ta dívčí hrdinka to úplně nevytrhla a tak mi to trochu kazí ještě společně s nekonzistentní stopáží která neumí úplně udržet tempo zažitek z filmu od mého oblíbence Johna Eyrese. Tento film je asi nejslabší z jeho devadesátkové tvorby, ale to zase neznamená že by mě nějak pohoršil. Jenom to tentokrát vidím pouze na ten lepší průměr. Nic víc.60% ()