Aby zaplatil bratrův dluh u mafiánského bosse, musí Ben - dvacetiletý podvodníček ukrást z banky vzácnou čínskou sošku. Plán je sice dobrý a team kamarádů také, jenže situace se začíná komplikovat. V hlavní roli Seann William Scott. (oficiálny text distribútora)

Martin741

Slusny Sean William Scott v cirom sivom sedivom priemere.  Pochopil som ze ide  o akesi dlhy - no ale po polhodine mi to bolo jedno co sa s tymi dlhmi porobilo a co sa  tam deje. Kazdopadne u mna je Sean William Scott podstatne lepsi komik nez Sandler, Scottovu karieru dalej sledovat  : 58 % ()

Ilhan

Řekl bych film, který neurazí ani zase tolik nenadchne. Pár vtipných momentů i celkem překvapivý závěr. Jen tomu prostě něco chybí, náboj, prostě to NĚCO. Nejlepší výkon podal asi Lou Diamond Phillips, protože předvedl opravdu povedného záporáka. Jinak za nejlepší části filmu považuji metaforu se lvem a skvělý příběhy z Discovery :-D 70% ()

Had6

Směsice různých filmů, která se snaží přilákat mladého diváka na známou tvář jménem Seann William Scott. To se jistě tvůrcům podaří, ovšem následná podívaná je slaboučký odvar, který nemá co nabídnout. Já osobně, jsem v závěru fimu několikrát usnul. To by se jistě nestalo, kdyby se bylo na co koukat... ()