Viola (Amanda Bynesová) je hráčka v dievčenskom futbalovom tíme. Po tom, čo sa jej tím rozpadne, Viola sa rozhodne, že bude hrať v chlapčenskom družstve. Ale to jej vedenie tímu nepovolí z jednoduchého dôvodu - je dievča. Lenže Viola je tvrdohlavá a keď si niečo zaumieni, tak do dosiahne. Rozhodne sa teda predstierať, že je dvojča svojho brata Sebastiana. V prezlečení za Sebastiana sa Viola začlení do chlapčenského tímu. A tak sa začínajú dobrodružstvá, ktoré dajú Viole poriadne zabrať. Čo však absolútne neplánovala je, že sa zamiluje do svojho spoluhráča Dukea (Channing Tatum). Návrat Sebastiana však Viole všetko skomplikuje. Sebastián totiž netuší, že jeho miesto v tíme zaberá jeho sestra. Podarí sa nakoniec Viole uviesť všetko na pravú mieru, vrátane vzťahu s Dukeom? (TV Markíza)

Terez.S

Bylo to slabší bež Bend it like Beckham, ale vlastně se to nedá moc srovnávat, protože jediný společný prvek je snad jen ten fotbal. Ale musím přiznat, že jsem se chvílemi hodně smála, až jsem se divila,protože většinou mi tyhle komedie vtipný nepřijdou... za "normálních" okolností bych dala 3*, ale jednu přidávám za ústřední dvojici - Amanda má komediální talent a na Channing je krásný pohled .. ()

honajz

Nějaká Amanda Bynes chce do fotbalového školního mužstva, jenže tam berou jen kluky. A tak se vydává za svého bráchu Sebastiana, tedy za kluka, což přináší určité problémy, zvláště pokud jde o společné sprchy. Nebo i v tom, že Amanda je do jednoho fotbalisty zamilovaná. A k tomu přijede skutečný Sebastian a zamiluje se do holky ze školy. ()

HonzaSim

Už jsem v něco takového ani nedoufal. Po řadě primitivních komedií, nebo spíš parodií, jsem si konečně spravil chuť. Film, který sice patří mezi teenagerovské, ale jinak je někde jinde. Komedie, která nebyla trapná, nechutná a ani nudná. Naopak jsem se skvěle bavil od začátku do konce a zasmál se mnohokrát. Tohle byl můj šálek kávy. Od příchodu Chaninga Tatuma na scénu jsem si říkal, sakra on by přece nehrál v nějakém odpadu. Samotné převlečení Amandy Bynes za kluka přinášelo řadu logických problémů a hlavně kopu vtipných situací. Její snaha chovat se a přemýšlet jako kluk, to bylo hodně zábavné. Samozřejmě, že pár detailů bylo trochu nedomyšlených, ale v této hodně dobré komedii se to naprosto ztratilo. Jsem rád také za fotbalové prostředí, po tunách rugby a baseballu konečně změna. Plusové body si zaslouží i několik plakátů Chelsea v čele s legendou Frankem Lampardem. Takhle nějak si představuji povedenou americkou komedii pro mladé. Příběh mě naprosto vtáhl do děje, obě hlavní postavy mi byly sympatické a na slečny se také pěkně dívalo. Samozřejmě, že nejde o nic světového, ale po delší době mě zase něco rozesmálo a to je přece účel. 85% ()

Immortal17

I přesto, že jsem tenhle film viděla snad miliónkrát, pokaždé se u toho směji jako kdybych ho viděla prvně. :D Čím to bude? Amandě Bynes to jako klukovi vážně sekne, co myslíte. :) Ty hlášky jsou nezapomenutelné. "Odteďka jseš pro mě bůh, vole!" :D A Channing Tatum je maximálně roztomilý. "Taky mám rád Dougu." :D Kdo by se nezamiloval do téhle romantické komedie? :) ()

Shit

Tak zrovna od týhle romantický komedie sem nic nečekal a ono to bylo fakt dobrý, samozřejmě, že příběh je trapně ohranej a mega giga ultra předvídatelnej, naprosto hladce sem uhod někdy na začátku, jak bude vypadat asi posledních 20 minut a fakt sem se v ničem nezmýlil, ale o to tady moc nejde. Zápletka s převleky je dostatečná pro posun v příběhu a vytváří docela dost prostoru pro vtipný situace, což je jenom dobře a Amanda Bynes je ve svý roli dost dobrá, ale jako kluk fakt nevypadá. Škoda jen toho trapnýho konce a nemyslim tim ten happy-end na to už sem si zvyknul ()

• Scéna, kde Viola (Amanda Bynes) chodí po ulici a napodobuje chůzi mužů, byla natočená na skutečné ulici bez herců. (ČSFD)
  • Vinnie Jones, herec, který ztvárnil trenéra Dinklage, je ve skutečnosti profesionální fotbalový hráč (ČSFD)