Když do zapadlého městečka uprostřed pouště přijedou neznámí muži na motorkách, nevěstí to nic dobrého. Jeden z místních se banditům postaví a šéf gangu přísahá, že se pomstí. A záhy svému slovu dostojí. Vrací se naplněn vztekem a záhy se mu podaří ovládnout celé město. Obyvatelům zbývá jediná možnost postavit se společně Bartovi a chladnokrevné zabijáky donutit k útěku. Nakonec proti sobě stojí dva muži, dobro se musí utkat ke zlem a zvítězit může jen jeden z nich. (oficiálny text distribútora)

choze

Existují dva druhy akčních béček o motorkářích - ty, co se snaží být aspoň trochu realistické (skutečnou událostí inspirovaný VE STÍNU GANGU s Charlie Sheenem) a ty, pro které jsou motorkáři jen dobrá záminka k rozpoutání akčního inferna (CHLADNÝ JAKO KÁMEN s Brianem Bosworthem). HRANICE ODVAHY patří do druhé jmenované skupiny, motorkáři u sebe běžně nosí samopaly, zapalují kostely a střílejí poldy jakoby se nechumelilo. Levnému, blbému a nezáživnému béčku (a to mám pro filmové motorkáře velkou slabost) s nasíracím stupidním, vyměklým, rychlošípovským hrdinou nepomůže ani to, že si Lou Diamond Phillips roli vůdce motorkářů užívá, protože démoničnosti Michaela Madsena nebo Lance Henriksena z výše zmíněných filmů se ani zdaleka neblíží. I když zasadit to celé do westernového městečka nebyl vůbec špatný nápad, stejně jako závěr, ve kterém je v onom městečku celá událost zpracována jako kovbojská show pro návštěvníky. ()

Lacike

Divná zlátanina o nejakých trápnych motorkároch, ktorý ohrozujú zapadlé mestečko. Takže to má westernovú atmosféru a dočkáme sa pár naťahovaných prestreliek. Čiže pre mňa dokonalá esencia nudy, ktorú nezachránilo ani pár sympaťákov v obsadení. 3/10. ()