Bývalý agent CIA Jonathan Cold (Steven Seagal) sa nečakane objaví v špeciálnom vyhľadávači spravodajskej služby po tom, ako vyslobodil z väzenia nebezpečného obchodníka so zbraňami. Teraz sa podľa všetkého chystá pomôcť skupine nebezpečných teroristov, ktorí chcú získať jadrovú zbraň a použiť ju pri útoku na USA... Všetci sa domnievali, že Cold je už dávno mŕtvy a nerozumejú tomu, prečo sa objavil práve teraz. A nie je im jasné ani to, ako by mohol byť užitočný teroristom. CIA má celé sprisahanie pod kontrolou - ale iba do chvíle, kým ju teroristi neoklamú. Celá krajina sa v jedinom kratučkom momente stane bezbrannou a nechránenou, bezpečnosť miliónov ľudí je ohrozená. Prvoradým cieľom je nájsť odpoveď na otázku, na čej strane vlastne stojí Cold... (TV Markíza)

igi B.

Chudák Stývn. Po všech těch "Přepadeních" a jiných ve své době nosných >žánrových< případech mě z tohoto už jen přepadají černý myšlenky... %-/ . . . Jedna hvězda tedy tolerantně čistě žánrově - a taky s uvědoměním si, že pro našince hodně na dojmu zase holt kazí pitomý kuchyňsky mizernězvučný český dabing a ořez obrazu na 4:3 (že já si raděj za páďo nekoupil to dvd). - - - P.S. Docela lekrace je, že tuhle srajdu naordinovala tv Noha pro nočněnedělní televizní stádo po konkurenční šašskotelevizácké srajdě R.S. "Sráči", přičemž bez ohledu na v obou případech obdobně idiotský >jiný< obsah pak formou, výrazovými prostředky a >smyslem< toho všeho se nabízí až nechtěné srovnání! Tak mi jen zas tak nejde na rozum, že narozdíl od té tušašské zdejšími mudrlanty mnohdy přímo adorované srajdy tady frčí ty tenzivě intenzivní odpady, byť >mistr< Bertík >mistru< Šášovi< čistě rutinně řemeslně (i s celým tím hereckým ansámblem - chudák Barťák!) sahá tak leda po Stývnova čertika a ještě k tomu >sere žánr< , že... °-( . . . A mě se tady někdo diví (klidně pište děcka ;-), že to (obé) jen zlehčuju a ještě k tomu pohrdám hloupým stádem... Howgh. - - - - - (Poprvé nahlédnuto ze studijně oddychových a srovnávacích důvodů 6.11.2011 na >novoidní trdlovizi< , hodnocení 952., komentář zde jako šedesátý - 6.11.2011) ()

tom88

No, čo treba o tomto vedieť?....Nič. Je to ďalší úplne zbytočný film kde hrá bohom zabudnutý Steven Seagal. Dejovo je to veľmi chabé a tupé, hlavne ku koncu už nevedeli čím prekvapiť respektíve rozosmiať diváka. Akčné scény stoja za prt, až na jednu, ale tá aj tak nie je dotiahnutá a má nevyužitý potenciál. Počúvať Segalove trápne vtípky typu (nahoře je pár chlápkú, nejak se jim nechce žít) počas bitiek alebo prestreliek už asi tiež každého omrzelo. Herecky je to na príšernej úrovni a Segalko sa fakt zabudol biť. Asi nám chlapec stárne a kariéru má od roku 2001 za sebou. Jediná vec čo je na miernej úrovni je kamera a celkový vizuál, ale fakt je to len dostatočné v dnešnej dobe. Ale musím uznať, že Steven má vo filmotéke aj horšie filmy. 20% ()

cheyene

Slabé, ale podívat se na to dalo...Seagal je již sice evidentně z formy a zestárlý, ovšem jeho kolegyně-studentka-kamarádka je o to více "pretty". Zápletka je poměrně klasická a protřepaná jako Stevenovi někdejší protivníci (s nimiž vždy pěkně zacvičil), vše je přímočaré a jednoduché. Je velká škoda, že tito (ne)herci (Seagal, Norris, Lundgren, Dudikoff, Van Damme, Stallone) upadají takovýmto způsobem a nemají již možnost předvést se v podobných filmech, v jakých si získali naše "akční srdce" (ačkoliv poslední dva v závorce se ještě dokázali "vycajchnovat" s nějakým tím solidním trhákem). Kde jsou staré dobré "akčňáky"? ()

TERRORDROME odpad!

FUJ! Ani neviem o čom to vlastne bolo a je mi to úplne u riti. Akýsi rádoby špionážny brajgel v ktorom každý podráža každého, CIA a FBI so sebou vydrbávajú a medzi tým všetkým sa potáca, alebo skôr unavene šuchce kedysi uznávaný majster Aikida, dnes vyžrané prasa - Steven Seagal. U neho taktiež nie je jasné čo vlastne chce a prečo, ale to by mu fanúšik ešte odpustil, keby tu efektne lámal kosti. Akcie je málo a stojí naozaj za prd, v tomto prípade sa Stevenovi ani nedivím že sa mu nechce zdvihnúť noha ktorou by niekoho nakopal, nestojí mu to za tú námahu, aj keby ňou prekopol strop tak by tú sračku nezachránil. Záver potom korunuje atómový výbuch ktorému hrdinovia unikajú helikoptérou. Ešte raz - FUJ! ()

Wacoslav1 odpad!

Uvnitř je několik lidí kterým není dobře, nějak se jim nechce žít! Ok vždycky když si člověk myslí, že sádelník padnul na dno, tak nás přesvědčí, že se dá klesnout ještě hlouběji. Tak jako tak myslím si, že můžu hrdě prohlásit, že Jonatán Studený je tou nejhorší postavou kterou kdy Seagal hrál. Proč? protože nic neumí, nebo možná umí, ale odmítá to předvést. Nehodlám tu nadávat na to, že film má blbej scénář, to už k Seagalovkám jaksi neodmyslitelně patří a ruku na srdce Stevo se nikdy v ničem sofistikovaném nepředvedl, ale co je naprosto neomluvitelné je, že se tu ani on ani jeho dubl nepředvede v jediné bitce! fakt nekecám pokud tedy za bitku nepovažujete tu několikavteřinovou fackovanou v tom skladu které se Stevo evidentně nezúčastnil. Zkrátka co rozjel Cizinec to Černý úsvit dokončil. Nejenom, že se jedná o jednu z regulérně nejhorších Seagalovek, ale ono se jedná o jeden z regulérně nejhorších akčních filmů co jsem kdy viděl a ani opakované shlédnutí na tom nic nezmění. No a ten konec kdy eliminují atomovku tím, že jí hodí do vody v trikové sekvenci za kterou by se nestydělo ani Asylum snad radši nebudu vůbec komentovat. Jenom jsou mi záhadou jakákoliv jiná než odpadní hodnocení a to nejenom u neutrálních diváků, ale i u Seagalových skalních fanoušků. To jste fakt všichni ranění slepotou, nebo to prostě vidět nechcete?! Každopádně opět musím Stevovi připomenout tu jeho hlášku o tom, že společnost milenium films a její producent jsou zodpovědní za úpadek jeho kariéry... aha takže jim dal vale a aby se zlepšil, tak šel točit filmy v produkci Andrewa Stevense... ok potom je mi všechno jasný a nemám co dodat.0% ()

• Steven Seagal (Jonathan Cold) sa nezúčastnil na natáčaní žiadnej bojovej scény, bol nahradený dvojníkom. (beso74)
  • Na začátku, když je záběr na obrněný transportér, má rumunskou poznávací značku. O pár chvil později, když přijíždí k bance, má tentýž transportér holandskou poznávačku. (Musak)
  • Film bol natočený za 30 dní, pričom Steven Seagal (Jonathan Cold) sa zúčastnil len 12. (beso74)