Čtyři studentíci chtějí přijít o panictví ještě dříve, než opustí školu. Znovu se do jejich sousedství přistěhuje dívka, kterou znali před jedenácti lety. Že by snad nějaký z nich tady mohl najít to, co "potřebuje"? (Zíza)

Plasticine

děj se dá shrnout do jedné věty: parta kluků se snaží přes léto přijít o své panictví. celkem chabá zápletka pro 11ti dílné dorama, co? jenže! pro svůj specifický humor (který zřejmě nesedne každému) je to hlavně neuvěřitelně pohodové dorama o přátelství, dospívání, jednom parném létu a... no, sexu. díky tomu se kluci snadno dostávají do situací plné epických momentů. XD dalším plusem jsou postavy, jejichž charaktery jsou i přes svou jednoduchost a hloupou roztomilost docela sympatické a vy jim nakonec stejně budete ze srdce přát, aby konečně zasunuli. :) jednoduše takový ten typ dorama, kde nic neočekáváte, uvolníte se a dobře se bavíte. já se bavila královsky. ...a navíc vidět známé tváře japonských idolů jako "doutei boys" ♥ ()

Krysap

Dávám poměrně vysoký hodnocení, protože se mi dostalo přesně toho, co jsem si přála - notně japonsky retardované komedie o klubu 4 paniců, kteří s pocitem, že jsou poslední na světě, kdo ještě neměl sex, touží zasunout. Nasmála jsem se opravdu dost, a o to přesně šlo. ()

Alisha666

Prcičky po japonsku s naprosto luxusním obsazením. Narimiya jako obvykle perlí a všichni blázni mají svátek pod náporem jeho Šklíbovského úsměvu, Yamashita jako právě vyklubané kuře také stojí za trochu soucitu, o počestném Kazunarim ani nemluvě. A čtveřici uzavírá Shun Oguri. A tahle skvadra, jeden lepší než druhý, hledá, kam zasunout. Komedie k odpolednímu čajíčku. Přehršel trapných, ale vtipných situací a také trochu toho japonského team playerství. Všichni si přijdou na své (až na ty kluky...). ()