Owen (Jason Mewes) je jeden z nejlepších barmanů na Středozápadě USA. To však nestačí, protože jeho otec nutně potřebuje velkou sumu peněz, aby nepřišel o svou malou hospůdku. A protože Owen není vůbec žádný troškař, nasedá na letadlo a jeho cílem není nic menšího než Hollywood plný celebrit s naditými prkenicemi. Díky svému barmanskému talentu a s pomocí výstředního strýce bere útokem všechny divoké hollywoodské večírky. Jenže do jeho plánu na snadný výdělek vstoupí rozmazlená filmová hvězdička Lisa (Paris Hilton). Owen nečekaně začíná ztrácet pevnou půdu pod nohama... (oficiálny text distribútora)

tom88

Strašná sprostosť, ale celkovo to nie je také zlé ako som si predstavoval. Vtip bol dosť nevýrazný, taký matný. Neviem ako sa na tom mohol podielať aj Kevin Smith. Jason Mewes bol strašný a spolu s Paris Hilton mu to vôbec nesedelo. Paris týmto filmom asi tiež nezískala viac slávy. Jej postava sa mi nejak nepáčila. Teplý strýko začal liezť na nervy už v polke filmu, ale uznávam, že zopár vtípkov s ním nebolo až takých zlých. Dej to má dosť primitívny a blbý. Je to síce katastrofa, ale nie takého silného kalibru ako som čakal. 1* je zrejme na mieste. 25% ()

zdepapepa odpad!

Na film jsem narazil proklikáváním kanálů v televizi Film+. Zaujal mě hned od pohledu Jason "Jay" Mewes, tak jsem koukal dál. Zrovna jsem trefil dokonce scénu, kde se objevil Kevin Smith. Ovšem s nabíhajícími minutami jsem se čím dál tím více divil, jak se k něčemu takovému mohli upsat. Nenechte se zlákat, že uvidíte cokoliv výrazně vtipného. Je to víceméně jen dlouhá řada defilé pěkných lidí v hlavní roli s Paris Hilton. Ani jsem nezaregistroval žádný dobrý gay joke na adresu toho strýčka. A když už jsme u toho kritizování, rýpnu si i do toho, že barman-off by měl asi končit nalitím dokonalého drinku a ne jen házení lahví do vzduchu a "komu spadne první na zem, prohrál". Můžete se ale bavit super dabingem typu "Co je, brácho? Co je, synu?". Ne, toto vážně není komedie. Problém je ale v tom, že si nedokážu představit, CO to je. No dobře, teď mě napadl mučící nástroj, čímž bych si taky odpověděl na otázku, kterou jsem chtěl položit, tj. PRO KOHO to je (pro vězně, fanoušky Paris Hilton a masochisty). ()

corpsy

Paris Hilton zrejme v životnej úlohe ( je zrejmé, že pod lepším dohľadom, by mala táto časopisová celebrita aj herecký talent ), Jay a Silent Bob v polohách, ktoré by ste nečakali, David Keith sa predstavil ako jeden z najsympatickejších gayov filmového plátna a film ako celok pôsobí príjemným, vtipným dojmom. Tie čierne čísla si nezaslúži. ()

Ichabod odpad!

Nymand hrany Jason Mewesem vyrazi do Hollywoodu na soutez nejlepsiho barmana za asistence sveho homosexualniho stryce. Soutez bohuzel nevyhraje ale zamiluje se bohate kravy hrane Paris Hiltonovou a bude se snazit vydelat nejake penize. Cele je to totalne stupidni a podprumerne. Neni to vtipne, ani jinak zabavne. Je sokujici ze tady uvidite i Kevina Smithe, bohuzel. Pouze tady krka a prdi a nerekne jedinou poradnou hlasku. Tenhle film by se mel jmenovat spis Right on the bottom. ()

honajz odpad!

Milovníci Paris Hilton jsou jistě velmi rádi, že mohou svou sbírku DVD obohatit o další film s její účastí - zvlášť když je to film o divokých večírcích v Hollywoodu. Takže - máme tady jednoho mladíka s dlouhými vlasy, co chce někde v Minnesotě zachránit tatínkův bar, a tak jede do Hollywoodu vyhrát barmanskou soutěž. Samozřejmě ji nevyhraje. Jeho strýček, mimochodem gay s vizáží Patricka Swayzeho, trošku do branže dělá, a tak dostane mladíka do hollywoodských studií, aby si vydělal nějaký ten pěťák. Jenže mladík tam ne svou vinou způsobí nehodu dceři majitele studií (áno, Paris Hilton), kterou pak začne uhánět na místních večírcích, proslaví se jako braman, znemožní jednoho nafoukaného mladého herce, pomůže strýci, vydělá prachy pro taťku a nakonec klofne i tu Paris (chudák). Ano, chudák, protože Paris tu běhá s parukou brunetky, oči a xicht má oteklé, jako kdyby neflámovala co večer, ale prostě od rána do noci s ještě nějakými přidanými extra hodinami navíc, a její toporné herectví, kdy má třeba zahrát "ach, to jsem ale nešťastná divka!", jí nežere ani pes. O to smutnější je, že v tomhle bijáku hraje třeba Kevin Smith! Ale jeho role v podstatě začíná krátkou teorií o mimozemských králících v našich zadcích, a končí tím, že si prdne. Nijak ohromující výkon. Pod celým filmem zní takový ten rádoby cool mládežnický taneční soundtrack jako z 80. let, nasnímané je to zhruba tak, jako by si jednotliví členové štábu přehazovali kameru z ruky do ruky, takže celkový dojem je nudný, rozpačitý, únavný. Disk ve svém úvodu nabízí na výběr české, nebo maďarské menu. protipirát, který se naštěstí dá přetočit, trailery na filmy Hustý myšlenky, Nesahejme psům na párky a Nomád, a jako bonus fotogalerii z filmu. ()