Schizofrenik

(neoficiálny názov)
  • USA Schizoid

Poradkyně uprostřed rozvodu začne dostávat výhružné poznámky od anonymního stalkera. Mezitím jsou členové její skupinové terapie zavražděni neznámým útočníkem. (JasonCZ)

Shanen29

Prakticky neznámý film s Kinskim ,kde ho položil opět nevýrazný scenář,kamera drsnější scény ignoruje a to opět sráží ten pravý zážitek do průměru a to je velká škoda.Můžu dodat,že Klaus měl velké problémy s režiséry a špatně sepsanýmy scenáři a to ho deklasovalo do průměrných a laciných kolikrát braků.I když Kinski byl vzkutku démonický herec,měl smůlu. ()

Karlos80

Z části psychologický thriller a 80s slasher, to vše ale zabaleno do velmi průměrného kabátu, zabijáka jsem sice nebyl schopen identifikovat téměř až do konce, to jediný klad (ale bohužel na dlouho ten poslední), stále jsem byl přesvědčen o tom, že je to ten Kinski, některé pronásledovací scény a mordy (spacháné ostrými nůžkami) byly velmi slabé a neefektivní (bez krve ani gore), film bohužel trpěl tvůrčí neosobitostí, chtělo to bejvale nějakou dobrou invenci, větší oživení, více intrik a zvratů v tak už děravém a slabém scénáři, spíše mě to nudilo, napětí tu bylo opravdu pomálu. Nej scéna, abych ale jen nekritizoval: vyhrocená událost u garáže s Kinskiho dcerou a první vražda, která mě docela navnadila. Film který nepřekvapí ani neurazí, bohužel na 80s slasher záležitost po všech stránkách spíše slabota. Určeno spíše pro kompletisty a fanoušky Klause Kinskiho, který tu byl jako vždy děsivý ale i zábavný. ()