Skvělá tradice rozpustilého veselí, neúcty a frašky žije dál v této zábavné komedii, která se skládá ze tří samostatných parodií a kde hraje řada hvězd včetně Christophera Lloyda, Richard Widmarka a Diane Lane. (oficiálny text distribútora)

Detak

Cílem tohoto filmu bylo "být divný", což se mu úspěšně daří do dnes. Ani po 30-ti letech se scény nestaly všední skutečností (což je jedině dobře). Ve filmu jsou tři oddělené příběhy. První je o speciálním pojetí rodiny, rodinné lásky a osobního růstu. Druhý je o slečně, která z pomsty dobyde svět za tři dny a nahoře bez. A třetí je o speciálním pojetí policejní služby a ztrátě iluzí jednoho policisty. V prvním a druhém příběhu je také kladen důraz na krásná ženská prsa, což se mi líbilo :-) (škoda, že dnes už se tyto partie ve filmech moc neobjevují). ()

Ryuuhei

Sbírka tří naprosto absurdních příběhů. Normálně bych to označil za totální volovinu, což mimochodem bylo, ale ta absurdita byla tak krásná, že jsem se nemohl alespoň uměle nezasmát všem těm kravinám. První příběh se zabýval osobnostním růstem (geniální byl hasič s bokovkou realiťáka), druhý cestou za pomstou během pouhých 3 dní (asi tak jediný dobrý prvek, zbytek až moc velká hovadina) a třetí nelze říct čím, kromě policejního tématu, ale dostával mě jak neustále pozitivní hrdina (až tedy na konečnou část), tak hláškující feťák, který vydržel od začátku až do konce. Podruhé bych si to zřejmě nedal, ale komedii podobného rázu jsem ještě neviděl. Nic nedávalo smysl, leč mělo jasný vývoj děje. A to se cení. Další dílo z dílny National Lampoon do sbírky dobré. 60% ()

Martin741

Musi byt fakt umenie natocit komediu, na ktorej som sa ani raz nezasmial a ktora vobec nebola vtipna. Tvorcovia zabudli ze humor je vec vazna, je ako krehka nadoba - staci malo a rozbije sa. Humor musi vychadzat z radosti a utrpenia, ktore su do hlbky zazite, musi byt z kvalitneho materialu. Vtedy humor vydrzi aj naraz - pod narazom myslim postupujuce roky   : 15 % ()

nanamarak1 odpad!

S klidným svědomím mohu prohlásit, že toto je jeden z nejhorších filmů, které jsem kdy viděl. První 2 povídky jsou absolutně nevtipné WTF slátaniny, které snad nemohou přijít humorné ani voličům SPD. Třetí příběh s Widmarkem a strýčkem Festerem je ze všech nejlepší, ovšem tím myslím, že je jen sračkou, ne katastrofální sračkou jako ty dva předešlé. Dokonce v něm byla i jedna vtipná scéna s právníkem. Díky té si film odnáší čestných 5% a já tento počin doporučuju všem jakou absolutní hovno, které by měl každej filmovej fanoušek vidět, aby si udělal představu o komediálním dnu. ()

Muso

Komédia skladajúca sa z troch epizód, ktoré spolu súvisia iba vtom, že jedna sa snaží byť ešte naivnejšia a úbohejšia ako tá predchádzajúca. Skutočne nevidím nič vtipné na tom, že chlapík, ktorý si chce dať do poriadku svoj život opustí svoju ženu, zo dňa na deň dá výpoveď v práci, a nakoniec si zoberie do opateri ešte ich 4 deti..Fakt originálne riešenie scenáristu, ktorý mimochodom zaúradoval aj v druhej poviedke, kde sa žena znásilnená nejakým maslovým koláčom rozhodne dostať mliekarénsky priemysel na lopatky tak, že všetko maslo nahradí margarínom..Zopár vtipných scénok sa síce zobrazí v tretej poviedke, čo má byť akási paródia na policajtov a ich bezúhonnosť, ale i táto je dovedená do takej absurdity, že to určite nemôže byť nikomu vtipné. Hádam najsmiešnejší pokus o komédiu, čo som mal možnosť vidieť. ()