„Můj milý deníčku, dnes je první den posledního ročníku studia na škole.“ Leslie Hindenberg (Michelle Meyrink) si to zapsala a vyráží do třídy plné mladých studentů, kteří pilně přemýšlejí a baví se zejména o sexu. Po vyšetření jí lékař vysvětlí, že piha není melanom, ale když si dívka mylně vyloží jeho odposlechnutý telefonický hovor, ujistí se, že to, co našla v knize (jsme před Internetem), je pravda a zbývá jí maximálně šest měsíců života. Protože je pořád panna, usoudí, že musí stihnout alespoň tohle. To ale není tak jednoduché, protože ji hlídá přísný otec (Christopher Lloyd), který učí tělocvik a jasně řekl, co udělá tomu, koho by s dcerou nachytal. Alan Holt (Cameron Dye) je frustrovaný kluk, protože jeho spolužáci se vytahují a baví zejména o tom, jaké to bylo a koho stihli a jak skórovali a on zatím neuspěl nikde. Nechybí nadšená a ošklivá učitelka biologie, mezi studenty je taky utajená agentka pátrající po distributorech drog a je opravdu těžké uhádnout, jak dopadne klíčový školní večírek s tancem. (Peabody)