Lance Barton je černoch a snaží se neúspěšně živit jako komik. Když při autonehodě zahyne, je jeho duše poslána přímo do nebe. Lance si je jistý, že musí jít o omyl. A skutečně...anděl mu řekne, že si jeho tělo vzali předčasně a tudíž ho vrátí zpátky na Zem. K dispozici je ovšem jen tělo staršího, bezohledného multimilionáře - bělocha. A právě v tomto nepravděpodobném převtělení se Lancovi začne neuvěřitelně dařit. (oficiálny text distribútora)

dejv01

Béčková komedie, ve které se ve velké míře objevují představitelé rolí z prciček:). Furt jsem čekal až uvidím toho strejdu do kterého se převtělil hlavní představitel a a a furt nic. Když jste černí a hrajete bělocha, dá se říct, že vaše role je nezahratelná. Jinak příjemná oddychová komedie, u které se člověk nemusí vůbec namáhat s myšlením. ()

daEmoNickY

Pohodova komedie. [[ [[ Poznamky [ KAZIC / SPOILER ! ] ]] ]] Nekdo kdysi rekl, ze komedie je "... taskarice plna zamen a omylu ...". Nema smysl se hadat, ten nekdo je jiz mrtvy. ZamenaNa nekolika mistech by mozna (mohli to zkouset akoratze to nefungovalo) bylo fajn ukazat Bileho Chrise misto Chrise : misto, kde Chris jako Bily Chris bere male cerne dite a cerna mamca vriska ... . Uveritelnost Na par mistech to trosku skripe ( to jak se Chris na konci setka, uz v jako cerny, se Santee a rychle si padnou do oka; prehnay / prehnane rychly uspech Bileho Chrise ... ). ()

Hanys_

Co říci a nebýt u toho sprostý?? Ten potenciál z toho jde cítit na 100 honů a proto věřím, že starší verze bude hodně dobrá. Nechápu, že někdo má potřebu tvořit remake s poloneherci a zprasit ho všemi těmi absolutně nevtipnými negr narážkami. Film jsem viděl s dabingem, a tak netuším, do jaké míry to ovlivnilo mé sympatie k Chrisu Rockovi, který mi ale tady prostě přišel nesnesitelně trapný. ()

blackJag

Film má rozhrkanou atmosféru a jestli nějak působí, tak jako onanistická pocta talentu Chrise Rocka coby klubového komika. Vlastně ani nevidím žádný jiný důvod, proč by jinak tento remake "prcičkáři" vůbec dělali, protože scénář nechává diváka dost mimo a pobavit dokáže jen velmi malinko. Aspoň že si představitelé vedlejších postav z Prciček měli kde zahrát. 40% ()

SarumanKo

Otrepaný námet, nevýrazná réžia a nepresvedčivé obsadenie. Film ničím významný, ale zároveň som sa výborne bavil a dokonca som vďaka niečomu, čo celkom ani nedokážem popísať, uvažoval nad 4 hviezdičkami. Možno je to takým tým sviežim šmrncom, ktorý film má, podobne ako aj American Pie od rovnakých režisérov. Down to Earth je pre mňa vlastne istý typ guilty pleasure. (60%) ()