Válečný veterán Kan Rambo (Cüneyt Arkin) je při příchodu do malého městečka zajat místním gangem. Ze zajetí unikne, gangsteři však stále touží po jeho likvidaci. Netuší ale s kým si začali - v lesích se schyluje ke krvavé řeži...

Turecká kopie filmu Rambo: First Blood si z amerického originálu bez skrupulí půjčuje nejen scénář, ale i hudbu Jerry Goldsmitha. Typický produkt dvojice Inanç-Arkin překvapí a pobaví vysokou mírou násilí, lacinými triky a choreografií soubojů. (Ertai)

korbitch22 odpad!

no já už sem teda zažil snad všechno..ale ty vole tureckej Rambo...no to mě poser ve křoví :-D Kan,Kan! :-D nejstupidnější blbost která kdy prošla mym compem.Ono je to tak blbé,až je to vlastně geniální,jenže jsem člověk,který jen tak z recese nedokáže dát takové pitchovině 5,jako některří dementi kolem a hodnotim to,jak si to zaslouží. ()

corpsy

Debilita a trápnosť dosahuje v tomto spektákli galaktických rozmerov. Epileptické akčné scény, nadživotné kaskadérske kúsky hlavného predstaviteľa, sexy ženská bokovka...divák čučí a nevie odtrhnúť okále. Keďže som TURKISH STAR WARS ohodnotil maximom, ani v tomto prípade to nebude opačne. TURKISH FIRST BLOOD je nevídaný klenot akčného žánru, aký sa len tak nevidí. ()

Natix

Další z "perel" turecké kinematografie, kdo neviděl, nepochopí, kdo viděl, stejně nepochopil. Zombíci, paní Rambová, gang motorkářů, co více si přát... :) Objektivně odpad nejčistšího kalibru, subjektivně velmi zvráceně zábavné, i když "kvalit" profláklejších tureckých Star Wars nebo Spidermana to přeci jen nedosahuje. ()

TICHOPAN

Viděl jsem a to jsem neměl dělat.Vždycky mi říkali že mě ta má zvědavost může jednou mrzet.A taky že jo.Ještě dlouho co jsem viděl tento "skvost" mne ve snech navštěvovali maličtí Vahşi Kanové a tak nějak po mně divně koukaly a pořád mi hrozily pěstičkama...Když jsem svému kamarádovi půjčil tento snímek, týden nebral telefon a neotvíral dveře.Pak začal tvrdit že se přestěhoval do lahvičky od maggi a že je mu tam dobře...tak nevím...Každopádně tyto snímky jsou nebezpečné asi proto že to "tvůrci" mysleli vážně. ()