Je to už pět let, co se Vinny objevil na Newyorské mafiánské scéně. Vina, kterou nese na tragické přestřelce dvou znesvářených rodin je ale břemeno, které už nemůže unést.
Vinny se změnil. Vede spořádaný život v Los Angeles. Pracuje v antikvariátě, nemá žádné přátele ani další kontakty. Každý den chodí do kostela zapálit svíčku. Vinny věří, že jeho poklidný život už nemůže nic změnit. Dokonce i když se k němu nastěhuje jeho bratranec Anthony (Matt LeBlanc z TV sitcomu Prátelé), který přijíždí z New Yorku. Vinny se ale mýlí. (oficiálny text distribútora)

Campbell

Mno nevím, ale já se poměrně bavil, je pravda že film už vzhledově kde všechno vypadá tak trochu tmavě za moc stát nebude. Ale je to takové odlehčené(za čistokrevnou komedii bych to nebral). Nejvíc mě ale dostala začáteční přestřelka která byla příšerná. Film nenabízí na mafiánský film nic nového, a ani pěkného. Ale pěkně se na něj dívá a uteče poměrně rychle. Hertci Acovone a LeBlanc hrají dobře, i když Blanc mě občas s těma jeho kecama sral(Ale zase se mi líbilo že DVD Edice použila Rychlýho). Hudba se mi zdála vykradená z jiných filmů, zdála se mi děsně povědomá. ()

hans500

Škoda, v poslední půlhodině to začalo být hodně zajímavé, chtělo by to zkrátit tak na 45 - 50 minut pak by to bylo mnohem lepší. Průměrné herecké výkony filmu taky nepomohly. ()

PanIncognito

Byť je tento snímek plný klišé, tak mu nelze upřít nadsázku. Matt LeBlanc je sympaťák, což snímku značně napomáhá. Scénář však témeř nic nenabízí. Je plný nepříliš uvěřitelných událostí, což samozřejmě škodí. :-/ (viděno s dabingem) ()