Hot Wheels Acceleracers: Start

• USA Hot Wheels: AcceleRacers - Ignition

Rychlostí nabité bitevní pole plné přeážek, zatáček a divokých skoků, kde lidští závodníci měří své síly se smrtícími roboty Drouny. Takové jsou zbrusu nové Hot Wheels. Přeskoč z šedé reality do kola síly, vstupn brány do úžasného nového prostoru. Jen ti nejlepší řidiči dokáží prokličkovat náročnými Říšemi a získají na cílové čáře mega-silnou Akcele-kartu, která dá vítězovu vozu neomezený výkon! V této 1. DVD sérii Hot Wheels tě čeká setkání s řidiči a závod přes čtyři dechberoucí Říše: Bouří, Bažin, Jeskyní a Lávy! (oficiálny text distribútora)

Ouwen

Plno zajímavých charakterů, docela solidní dialogy, rivalita, skvělá hudba a zejména absolutně a naprosto precizní práce s kamerou. Závody působí přeci jen lehce uměle s tou přepálenou akcelerací, ale veškeré záběry z cockpitů, nájezdy kamer apod., tomu říkám luxus. Občas přeci jen ta rivalita působí trošku dětinsky, ale je to důležitý pro následný vývoj všech těch charakterů. A taky je to neobvykle i trošku creepy. ()

SeBig

Trochu jsem se ztrácel v postavách a v tom vo co go, ale i tak sem si užil atmosféru a zajímavé lokace a zpracování. Má to paradní vibe a hudbu. ()

ecceHOMMO

Prvý zo série štyroch acceleracers ma zaujal napodiv menej ako som čakal. Neskôr som prišiel na to, že táto séria ma nesmierny problém s príbehom ako takým (myslím mimo hlavnej línie závodov. Výnimkou je posledná časť o ktorej to neplatí). ()

pekas

Až na to, že je tu fotka ze 4.dílu, je to slušný úvod do série. Ačkoliv to není tak úplně pravda. Nultý díl serie je Hot Wheels Highway 35 World Race. Ale tyto čtyři díly vyšly u nás i s dabingem a byly lehce k sehnání, takže vešly v širší povědomí. Než jsem viděl tento díl poprvé, čekal jsem blbost maximálně pro děti, takže jsem byl překvapen, že je to sice blbost, která si však dokáže najít diváky všech věkových kategorií (včetně mě). A světe div se, opět chválím český dabing. ()