Madsbender

Celkom vtipná, dobrodružná a hlavne infantilná záležitosť, pri ktorej som sa však nemohol ubrániť dojmu, že príbeh je tam len na to, aby nám mohli ukázať ešte viac mladých školáčok s extrémne krátkymi sukňami a sem tam aj hore (či úplne, ale v prijateľnej forme) bez. Je to celkom zábava a nechýba ja nejaká tá akcia, avšak pokračovanie AIKa Zero si určite nepozriem, zatiaľčo pôvodný seriál AIKa celkom rád. ()

Krnac

Či to bude znieť divne do seriálu som naskočil lebo ma zaujal príbeh. Samozrejme ten je celkom základný, trochu debilný, ale nie zlý, postavy pôsobia živo, interakcie ,,rivaliek" vás budú baviť, bojové scény dobré. Problém vidím hlavne v konci ktorý pôsobí prázdne tipu zistíte záhadu, vytvorí to inú a tú ako keby nikto nechcel riešiť, áno je to prequel ale čo som počul je to mimo kontext aj originálu. Ale furt sú príbeh a interakcie postáv príjemné na sledovanie. Problém paradoxne nastáva v tej snahe autorov o 18+. Teraz nehovorím že niekomu je občas niečo vidno ale o tej tzv. žabej perspektíve kamery, buď sú Japonci ťažký uchýláci cez nohavičky pod ultra krátkymi sukňami alebo im prišlo že majú málo nahatých scén. Kamera sa proste úplne náhodne teleportuje na podlahu ideálne behom vážnych scén, šlo by to ignoroval kebyže všetky ich nemajú biele aby to bolo v kontraste zo zvyškom oblečenia takže tak či onak bude vám to zbytočne trieštiť pozornosť + samozrejme bola dodaná akčná scéna v ktorej hlavná záporáčka musela mať oblečenie prostitútky, doslova v plavkách pôsobila prirodzenejšie + samozrejme scéna ako ,,vtip" o nadržaných chalpoch haha (zomrel som od trápnosti). Celkovo dobrý seriál na vypnutie ale sakra škoda že to pôsobilo ako keby si nepremysleli či chcú točiť kľudný seriál alebo súťaž, spočítaj koľko krát vidíš nohavičky. ()