Diego, který celý svůj život laškoval se smrtí, zemře v jednadvaceti při autonehodě. Místo toho, aby došel věčného klidu, stává se prodlouženou rukou boha smrti, která má na světě šířit zlo. Dokáže se tomuto určení vzepřít, nebo zahubí i ty, které jako živý miloval? (oficiálny text distribútora)

SOLOM.

Co se týče zpracování nebudu moc lichotivý. Filmových triků tam moc nebylo a ty co se objevily, patřili do kategorie slabých. Bude to určitě nízkým rozpočtem, ale zobrazení země mrtvých a samotného Boha smrti bylo k smíchu. Co se týče kamery a střihu: zbytečně moc sestříhaných pasáží, třepotání kamery a některé scény mi přišly úplně zbytečné. Hlavní postava ani nepotřebovala moc kostýmů, protože byl pořád oblečený do toho samého (no vlastně po nějakém čase se oblékl do mikiny s kapucí). Ještě jsem zapoměl pochválit hudbu, která byla asi to nej z filmu. ()

cariada

Mladík je mrtvý a vrátí se, ale je z toho poněkud vedle nebot neví co má dělat. Hlas mu našeptává, aby páchal zlo, ale on má zase možnost dotykem uzdravovat. Celé je to dost nezáživné a divné. Atmosféru to moc nemá. Další příklad poměrně zajímavého nápadu, ale velmi slabého zpracování. Herecké výkony taky moc nepřesvědčili. ()

kingik

Tohle je hodně nepovedený horor. Zdráhám se žánrové označení použít. Nevypadalo to zpočátku nijak valně, ale čekal jsem, že se to rozběhne. Až se to tedy rozběhlo, bylo lepší, kdyby se to raději ani o nějaký rozběh nepokusilo. Film začal vršit jednu blbost za druhou. Mladý kluk natáhne péra a pak má šířit zlo v podobě Smrtky. Jestli jsem to správně pochopil, to vám nepovím, protože to bylo tak amatérsky a levně natočené, že byl zázrak u toho vydržet. Herci do jednoho naprosto nemožní, ale to nebyli herci, ale shluk nějakých trapošů, co je tam narychlo někde na návsi sesbírali, zeptali se jich, jestli si nechtějí zadarmo zahrát, pak je temperami z místní školy natřeli jakože jsou zkrvavení a starosta té obce to natočil. Dlouho, předlouho ho budili z opice, ale podařilo se. Dva ho podpírali a on když upadal zase do spánku, zvedal při tom ruku a v domnění, že je to povel "action", se točilo, a tak vznikl tenhle film. Do dobrého hororu má daleko, ale jako ukázka stoprocentní hrůzy, je to horor se vším všudy. 20% ()

Campbell

Film mi přišel jako taková levná verze Vrány. Ale daleko, daleko horší. Ten hlavní hrdina byl strašnej. A přehrávání Valderrama bylo až na pěst. Nechápu proč tenhle film vznikl protože takovýhle znásilnění celkem dobrého námětu jsem dlouho neviděl. Scény kde hlavní hrdina něco dělá jsou ubohé, postrádají akci či cokoliv co by mě nutilo hrdinovy fandit. Efekty byly strašné a ty efekty u ozdravování byly směšné. Tupé béčko který rád vymažu z mozku. ()

TERRORDROME odpad!

No ha-ha, to sme sa zasa raz pobavili. Chlapík zomrie, potom znovu ožije a v mene boha smrti rozsieva smrteľnú nudu na našich obrazovkách. Akcia žiadna, efekty žiadne, príbeh žiadny, tento film je doslova veľké posraté NIČ v hnusnom déčkovom balení!!! Ono je to také nudné a naničovaté že sa o tom dokonca ani nedá napísať nič vtipné a to ma serie ešte viac. ()

• Exluzivní sběratelské DVD obsahuje mimo jiné kreslený minikomiks "Mictlantecuhtli", dva omyvatelné tetovací obrázky a španělskou jazykovou stopu. (Terva)
  • Wilmer Valderrama, představitel El Muerta, musel při natáčení nosit černé kontaktní čočky. (Terva)
  • Na filmovém festivalu Whittier získal snímek cenu pro nejlepší film. (Terva)