Maggie prozradí osobní detaily, které způsobí rozruch. (Disney+)

castor

DeLucův otec přijde s nápadem externího gestačního vaku, který má řešit nedonošené děti. Revoluční krok? Ano, jenže má to svá ale. Link (jehož linii s Meredith tvůrci prostě utnuli) a Jackson zase řeší rotační plastiku. Rozchody a návraty Amelie s Owenem ukazují nemalou bezradnost scénáristů, stejně jako v případě jiných postav nejsou jejich osudy nijak zvlášť interesantní, navíc jakoby se cyklicky opakovaly. A to není dobře. Vrcholem je pak Maggie, která podstoupí (komicky hloupý) rozhovor s novináři a její biologický původ půjde ještě na přetřes. Stejné je to s dvojicí homosexuálů: tvůrci nám nijak nepomohli, abychom si k nim vytvořili vztah, takže jejich „peripetie“ jdou hodně mimo mě. ()

Kacitr

Otec DeLucy trpí psychickou poruchou. Změny nálad, impulsivní chování, agrese a manipulace. Carina se obává, že to není zrovna ideální stav na to, aby provozoval náročné experimenty. Andrew s ní zprvu nesouhlasí. Dokonce se kvůli tomu pomáhá s Meredith. Maggie je jako vždy až moc zahleděná do sebe a jaksi "jí ujede," že jejím biologickým otcem je Richard a Ellis. Děj tato zjištění kupředu nepospuvají a patnáctá série se jako celek jeví velmi slabě. ()