Svůj slib opravdu splnil a vrátil se zpět! Joseph Meeker přepadl se svou snoubenkou obchodní dům, nepodařeně. Přivolaná policie se dostala do zuřivé přestřelky, kdy byla Meekerova snoubenka zabita a sportovní hvězda Michael Silvano zraněn. Policista Lockhart zatknul Meekera a soud ho poslal na na elektrické křeslo. Poslední slova směřovala na Silvana a Lockharta, kdy jim sliboval pomstu za smrt své snoubenky, kterou vykonal jako Soudce z pekel. (Rodriguez)

Wacoslav1

Tak konečně se mi po letech povedlo vidět tenhle film aspoň v AJ a moje sbírka filmů od Johna Eyrese je tak konečně kompletní. Tenhle režisér i když se vesměs pohyboval v béčkových a trashových vodách, tak měl rozhodně větší ambice, než se stát dalším Rayem nebo Wynorskim. Jeho režisérský rukopis je tu zcela charakteristický a podařilo se mu filmu opět dát velice podmanivou atmosféru plus David Keith a jeho soudce z pekel nemá chybu. Jenom ten Martin Kove kterýho jsem nikdy extra nemusel to trochu kazí a škoda, že nezařval v té scéně kdy ho Keith nahání spolu se svými pekelnými psi. No já možná nejsem zcela objektivní, ale Eyresův styl mě prostě baví a není od něj žádný film který by se mi vyloženě nelíbil, tak proč si trochu nepřisadit. No a na závěr mi to nedá si nerejpnout milý Sebastiane nevím co z tvé sračky mělo vylézt, ale tady je má odezva a konstatování, že je mi smutno z toho, jak se z nadšenýho fanouška podobných béčkových filmů stal permanentní odpadní odjebávač, neschopný napsat když už nic aspoň pořádný komentář.70% ()

DonPedro

Pokud tvůrci chtěli předvést Davida Keitha v půltuctu žertovných převleků, měli mu vymyslet skeč a ne celovečerní film. V takhle pochybném projektu je pak už vcelku jedno, že pyrotechnici, kaskadéři a koneckonců i režisér odvedli celkem solidní práci. ()

raduna01

Zločinec a nevypočitatelný sociopat Joey Meeker přepadne se svou těhotnou manželkou Marií nákupní středisko. Během přepadení je však Marie (a s ní několik nevinných zákazníků) při přestřelce zabita a Joey přísahá, že se pomstí a toho, kdo její smrt způsobil srazí do pekel. Má na mysli jednoho ze zákazníků, bývalého policajta Michaela Silvana. Když je Joey za své zločiny odsouzen k trestu smrti a popraven, zdá se, že si Michael může vydechnout. To je ovšem omyl, protože Joey se vrací ze záhrobí, vybaven pro svou pomstu nadpřirozenými schopnostmi. Michael, který právě probíral s manželkou Grace rozvod, nemá proti záhrobnímu mstiteli šanci a tak přežije pouze proto, že dá včas na útěk. Před smečkou démonických psů, které na něj Joey poštval, se mu podaří uniknout díky taxikáři Rolandovi a bývalému kolegovi Lockhartovi. Zuřící Joey si vybije zlost na jednom motorkářském baru a pak znovu zaútočí. Zajme Grace a jejího syna Alexe a ukryje se s nimi v chodbách chlapcovy střední školy. Zanedlouho dorazí také Michael se svými druhy, ale zpočátku se zdá, že v rozhodující bitvě nemá trojice proti záhrobnímu mstiteli šanci, zejména, když Joey utopí Rolanda v toaletě. Pak se ovšem karta štěstí obrátí a Lockhart nejen zabrání Joeymu oběsit Alexe v tělocvičně, když se mu podaří přestřelit lano, ale na chvíli dokonce zastaví i Joeyho. To však zdaleka není konec, protože další obětí jeho pomsty se má stát Grace. ()