Strážny anjel

• Česko Strážný anděl (viac)

Harrison Tyler je bezvýznamný spisovatel, navíc typický starý mládenec. Jednoho dne u něj zazvoní jeho bývalá přítelkyně, která náhle musí pracovně na krátko do Kanady. Nemá ale komu svěřit svou dceru. Ta je na časté střídání bydliště zvyklá, protože matka je velmi časově zaneprázdněna. Harrison je její poslední nadějí. Muž z dítětem vytvoří podivnou dvojici, navíc když malá Jenny je pěkné číslo. Za pár dnů telefonuje matka Jenny z Kanady s prosbou, aby Harrison vyzvedl na úřadech cestovní pas pro dceru. po jeho převzetí v něm Harrison listuje a z překvapením zjišťuje, že je v něm uveden jako Jennyin otec. Mezi dívenkou a otcem dojde ke značnému sblížení a tak Harrison požádá soud o svěření do péče. Musí si ale urychleně sehnat práci s pravidelným příjmem a prokázat, že se o dítě dokáže postarat. (oficiálny text distribútora)

Dinsberg

Naivní, ale přesto po duši hladící příběh, který dokazuje, že život je jako skládačka. A vždycky nám chybí jeden dílek na to, aby byla kompletní. ()

Tereza_T

Znáte ten pocit, když si za boha nemůžete vzpomenout na název filmu, který jste jako malí caparti milovali, pak o něm více jak 15 let neslyšeli a jedno krásného dne si na něj jako blesk z čistého nebe vzpomněli a vaše historie prohlížení se v tom momentě promění na: "film holčička táta spisovatel" "film holčička rozvod soud" "film holčička kabelka vizitky" a tak dále a na konci tohohle brouzdání internetem vás odměna nemine a ztracený film tu před vámi leží a vy si s pocitem dobře odvedené práce a s velkou dávkou nostalgie vybavíte každou minutku jako by vám bylo zase 6 (btw nevim, proč byl tohle muj oblíbenej dětskej film, asi proto, že to babi měla na kazetě a taky proto, že hlavní postavou je malá holčička co nosí vlastní kabelku a má vizitky... jo taky jsem si pak udělala vlastní vizitky, kdyby se někdo chtěl ptát). No tím končím tenhle nicneříkající komentář, film si znova nepustím, chci si ponechat trochu toho dětského nadhledu. ()